Yeni başkan kripto dostu...

Abone Ol
Yeni başkan kripto dostu...
Emre Boran
 • 08 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Japon hükümeti kripto paralara sempatisiyle bilinen Ryozo Himino'yu Japonya Finansal Hizmetler Ajansı'na başkan olarak atayacak.

  Jiji Press 7 Temmuz'da, Japon hükümetinin, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı'nın (FSA) bir sonraki başkanı olarak Ryozo Himino'yu atayacağını bildirdi. Habere göre resmi duyuru bu ay içinde yapılacak. 

  Finansal danışmanlık sektöründe uluslararası üne sahip olan Ryozo Himino, geçen Eylül ayında, Finansal İstikrar Kurulu (FSB) Daimi Komitesinin ilk Japon Başkanı oldu.
  Himino, kripto endüstrisine sempati duyuyor. Himino, FSA’nın Blockstream`den Adam Back'i geçen Haziran ayında Japonya G20 zirvesinde düzenlenen bir seminere davet etme kararında etkili olmuştu. 

  Aslında FSA'nın şu anki başkanı Toshihide Endo da kripto dostu bir bürokrat. Geçen Eylül ayında Endo ile çektiği bir fotoğrafı paylaşan Anthony Pompliano, fotoğraf altına “Japonya’nın Finansal Hizmetler Ajansı Bitcoin’in büyük bir savunucusu” yazmıştı. 

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Ryozo himino ile ilgili her şey

  Kripto para dünyasını sevindiren haber…

  Kripto para dünyasını sevindiren haber…

  Japonya’nın finansal düzenleyici otoritesi Japonya Finansal Hizmetler Ajansı'nın (FSA) başkanlığına uluslararası finans danışmanı Ryozo Himino resmen atandı. Himino, geçen Eylül ay...

  • 22 Temmuz 2020
  Yeni başkan kripto dostu...

  Yeni başkan kripto dostu...

  Japon hükümeti kripto paralara sempatisiyle bilinen Ryozo Himino'yu Japonya Finansal Hizmetler Ajansı'na başkan olarak atayacak. Jiji Press 7 Temmuz'da, Japon hükümetinin, Japonya Finansal Hi...

  • 08 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.