Yearn.finance (YFI) tüm zamanların en yüksek seviyesinde

0 1

Yearn.finans (YFI) alıcıların devreye girmesiyle son 24 saat içinde % 15 arttı. Bu Bitcoin ve Ethereumdaki zayıflık nedeniyle coinin bir hafta içinde % 50 düzeltmesinden sonra geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44.000 Dolara ulaşan coin mevcut durumda 43.600 Dolardan işlem görüyor.

YFI neden yükseliş gösteriyor

YFI bir dizi temel eğilim nedeniyle iyileşme gösteriyor.

Borsanın coin için yeterli likidite elde etmesiyle birlikte Pazartesi günü Coinbasede en son büyük listelemesini alması en önemli etkenlerden biri olarak görülüyor.

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Coinbasede listelenen her coin bu listelerin getirdiği sermaye girişi nedeniyle güçlü ralliler geçirdi.

YIF projenin kurucusu Andre Cronjenin StableCreditUSD olarak adlandırılan yeni bir ürünün duyurulmasından da yararlanıyor.

Yeni ürünün onchain finansal faaliyetlerdeki potansiyel uygulamaları nedeniyle DeFi alanı içinde bir hit olması bekleniyor.

Coinin teknikleri de yükselişte

Analistler YFInin tekniklerinin de yükselişte olduğunu söyledi.

Amsterdam Menkul Kıymetler Borsasında bir yatırımcı ve kripto analisti olan Michael Van de Poppe kısa bir süre önce YFInin mevcut fiyatların çok üzerinde yükselmeye hazır olduğunu gösteren aşağıdaki grafiği paylaştı.

YFInin toparlanması hem Bitcoin hem de Ethereum fiyatındaki düşüş nedeniyle üst paraların yarıya inmesinden sadece bir hafta sonra gelen altcoin pazarında daha geniş bir rallinin parçası gibi görünüyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku