Ethereum büyük bir hamle yapmak üzere

0 0

Son birkaç gün boyunca bazı güç belirtileri gösteren Ethereum 370 Doların üzerinde işlem gördü. Bu seviye 365 Dolar aşağısındaki düşük seviyelerden sonra ETH için bir iyileşmenin sinyalini veriyor.

Ethereumun bir sonraki adımını 380 Dolarlık direnç seviyesi belirleyecek.

Bir analist bu seviyedeki bir testin yakın olduğuna işaret ederken ilerleyen gün hafta ve aylarda ETHnin bu noktaya olan tepkisinin geleceğini belirleyici bir unsur olacağını düşünüyor.

Bir başka yatırımcı ise birçok faktörün yakın vadede büyük bir hareketi beraberinde getireceğini belirtti.

ETHnin temel direnç seviyesine doğru eğilimi

Yazım sırası esnasında 372 Dolar seviyesinde olan Ethereum ile ilgili olarak bir analist yakın vadesini belirleyecek olan etkenin 380 Dolarlık seviye olduğunu söyledi.

Daha önce ETHnin temel destek seviyesi olan bu seviye bu hafta başlarında direnç olarak belirlendi.

Analist grafiğe işaret ederek “Bunlar ETHda gördüğüm seviyeler. Oldukça basit “ dedi.

Analiste göre ETH büyük bir hamle yapmak üzere

Bir başka analist Ethereumun piyasa yapısına desteğe olan tepkisine ve gelişmekte olan bir boğa flamasını göz önünde bulundurduğunda ETHnin yakın vadede büyük bir harekette bulunacağını ifade ederek ”ETH daha büyük hamleler yapmak üzere” dedi.

Ethereumun bu hafta sonu 380 Dolara verdiği tepkinin seyri önümüzdeki hafta boyunca ilerleyeceği yönü belirlemede önemli rol oynayacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku