Yearn.Finance (YFI) 1.000.000 Dolar olacak mı?

0 7

YFInin yaşadığı son ve büyük boğa rallisi göz önüne alındığında birçok insan kripto para biriminin duracağı zamanı merak ediyor. Mevcut piyasa değeri yaklaşık 1 aylık işlemlerde 1 milyar doların üzerinde yer alıyor. YFI şu an itibariyle 22. sırada bulunuyor. Dün maksimum fiyat Binanceda 38.855 Dolara ulaştı yaşanan hafif geri çekilmeye rağmen YFI fiyatını 35.000 Doların üzerine çıkaran boğaları durdurmaya yetmedi.

                                                 YFI / USDT 4 saatlik grafik

Coinin 100.000 Dolara ulaşması için YFI fiyatının 3 kat artması gerekecek ve bu da piyasa değerini yaklaşık 3 milyar Dolara yükseltecek. Bu başarı dijital varlığın topladığı büyük miktarda FOMO göz önüne alındığında o kadar da zor görünmüyor.

Coin için 1.000.000 Dolarlık bir fiyat şu anda XRP Tether ve Chainlinkin piyasa değerinden daha yüksek olan 30 milyar dolarlık bir piyasa değeri anlamına geliyor.

Uzmanlara göre bu sayıları tek başına kullanarak YFInin 1 milyon dolara ulaşması son derece zor görünüyor ancak şu anda kayda değer bir kripto yükselişinin gerçekleştiği baz alındığında durum imkansız olmaktan çıkıyor.

Son yükseliş sırasında Litecoin gibi coinlerin 19 milyar Dolarlık para birimi olduğuna işaret etmek önem arz ediyor. Örneklemek gerekirse Cardano Ocak 2018de 32 milyar dolar ile zirvede yer aldı. Analistlere göre benzer bir yükselişin tekrar yaşanması durumunda Yearn Finans fiyatı 1.000.000 Dolara ulaşabilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku