Bu haftanın en iyi 5 Kripto Para Birimi

0 9

1. DFI.money YFII (% 422.6)

YFII fiyatı son 7 gün içerisinde yaklaşık % 422 artış gösterdi. Bu ise ilk beş kripto para birimi içinde yer almasını sağladı.

2. bZx Protokolü BZRX (% 142)

Marj ticareti için borç verme ve borçlanmaya izin veren merkezi olmayan bir protokol olan BZX Protokolü yeni ve mevcut borsalarla birleştirilebilirken yerel BZX portalı üzerinden de elde edilebiliyor. BZRX fiyatı son 7 günde yaklaşık % 142 yükseldi. Bu fiyat artışının sebebi olarak Bzrx finans listeleme haberleri görülüyor.

3. Yearn.finance YFI (% 119.7)

Yearn.Finans bir önceki haftanın en iyi performans gösteren beş kripto para birimleri arasında ikinci sırada yerini alırken bu hafta da olağanüstü bir ilerleme kaydediyor. DeFi coin geliştiricilere göre “0 finansal değer” den 30.957 Dolara kadar yükseldi. YFI fiyatı son 7 günde yaklaşık % 119.7 arttı. Bu artış fiyatının arkasındaki sebebin kullanıcıların fonlarını hem getiri hem de YFI paraları karşılığında yatırması olduğu tahmin ediliyor.

                                                                 YFI / USD Haftalık Fiyat

4.UMA (% 115.8)

UMA kendini sentetik varlıklar inşa etmek için bir protokol olarak tanımlıyor ve ekonomik garantileri olan kendi kendini zorlayan akıllı sözleşmeler yazıyor. ETH gibi izin gerektirmeyen halka açık Blockchainler tarafından yapılan inovasyonları güçlendirmek için yaratıldı. UMA fiyatı son 7 gün içinde yaklaşık % 115.8 arttı. Fiyat artışının nedenleri arasında UMANIN tasfiye fırsatı programı gösteriliyor.

5. Ampleforth (AMPL)

Ampleforth kendini akıllı emtia parası olarak tanımlıyor. AMPL piyasa koşullarına bağlı olarak günlük arzı dengeliyor. Son 7 günde Ampleforth (AMPL) fiyatı yaklaşık % 97 arttı. Bu artış en iyi beş kripto para içerisinde yer alması için yeterli bir yükseliş oldu.

                                                                 AMPL / USD Haftalık Fiyat

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku