Yatırımcılar Bitcoin için kısa vadede ne bekliyor?

0 0

Kısa vadede bazı traderlar Bitcoinin fiyatının uzun bir süre için konsolide olacağını öngörüyor.

“BIg Chronis” olarak bilinen bir yatırımcı daha yüksek zaman dilimi grafiklerinin uzun bir süre daha yatay seyri işaret ettiğini söyledi ve “Günlük boğa ortalamasını tutmak boğalar için idealdir yatay fiyat hareketleri bunları kesişmeden paralel hale getirebilir ve daha yüksek zaman dilimi göstergelerinin düşüşlerini azaltmasına izin verir … yani göreceli olarak uzun süre değişmesini beklemiyorum” dedi…

MEHMET ÇOBAN’IN BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

Amsterdam Menkul Kıymetler Borsasında tam zamanlı bir yatırımcı olan Michael van de Poppe benzer şekilde döngünün bir öncekinden daha uzun süreceğini söyledi ve şunları ekledi:

“İşin eğlenceli yanı bu döngünün muhtemelen bir öncekinden daha uzun süreceği. Ancak öncekinden daha çılgınca olacak. Bunu sevdim.”

Tipik olarak Bitcoin için uzun bir istikrar dönemi altcoin piyasasının güçlü bir performans sergilemesine yol açtı. Asya merkezli kripto para fonu Spartan Blackin ortağı Kelvin Koh altcoin piyasası etrafındaki duyarlılığı güçlendirebileceğini ima etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku