Yatırımcılar Bitcoin almak için bu seviyeyi bekliyor

0 0

Bitcoin fiyatından sıkılan traderlar altcoinlerde ve DeFi tokenlarında kazanç elde ediyor

Bitcoin fiyatı yatay ve 11 bin doların altında sabitlendi bu da traderların altcoinlerde ve DeFi tokenlerinde daha yeşil otlaklar aramasına neden oluyor.

Birkaç hafta boyunca Bitcoin (BTC) fiyatı 850 dolar aralığında hareket etti ve son zamanlarda fiyat günlük daha yüksek düşüş eğilimini sürdürdü.

Buna rağmen 11 bin dolar fiyatın üstesinden gelmek için uğraştığı bir engel olmaya devam ediyor. Ancak olumlu bir şey altcoinlerin son birkaç haftanın ağır kayıplarını geri kazanmaya başlaması.

Belki de şimdi CME Bitcoin opsiyonları herhangi bir büyük kesinti olmadan ve yeni bir ayın başlangıcında kapandığı için Bitcoin fiyatı daha yüksek bir hamle yapabilir ve sonunda 11 bin dolar direncini kırabilir.

10 bin dolar taban görevi görebilir

Haftalık zaman dilimi 10 bin ila 10 bin 500 dolar arasında güçlü bir destek gösteriyor. Cointelegraph katılımcısı Rakesh Upadhyay bu konuyla ilgili olarak “Boğalar sürekli olarak 10 bin dolar ve altındaki düşüşler satın aldı. Bu psikolojik açıdan önemli seviye artık yükseliş trendinin bir sonraki ayağını başlatmak için bir taban görevi görebilir” dedi…

Grafikte görüldüğü gibi 11 bin – 11 bin 200 dolar aşılması zor bir bölge ve riskten kaçınan traderlar yeni pozisyonlar açmadan önce muhtemelen 12 bin doları bekliyor.

Fiyat 9 bin 800 dolarda çift dip yaptığından bu yana 10 bin dolar sağlam bir destek seviyesi olarak kaldı. Ancak BTC yükselen trend çizgisinin altına düşer ve 10 bin 100 dolar seviyesinin altına gelirse 9 bin 500 dolarlık seviyeyi yeniden ziyareti mümkün.

Yine de boğaların son iki hafta içinde 10 bin dolar seviyesini oldukça güçlü bir şekilde savunduğu göz önüne alındığında bu hareketin gerçekleşme olasılığı düşüm görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku