Yatırımcı son düşüşü alım fırsatı olarak kullandı… Peki en çok ne aldı?

0 0

Fiat para birimleri ile kripto para satın almayı kolaylaştıran çözümler sunan Simplex tarafından yapılan açıklamaya göre küçük yatırımcı geçen hafta yüzde 50 düşüşü bir satın alma fırsatı olarak gördü.

2012DEN BERİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR ORAN… TIKLAYIN

Simplex verilerine göre en çok alınan kripto para yüzde 596 ile Bitcoin bunu yüzde 126 ile USDT ve yüzde 978 ile Ether izledi. Piyasa değerine göre XRP üçüncü en büyük kripto para birimi olmasına rağmen ilk 3 arasında yer alamadı.

Simplexin CEOsu Nimrod Lehavi “Piyasadaki bu düşüş halkın kripto para alma hevesini kırmadı. Aksine bu düşüşle ortaya çıkan kripto para birimlerinin güvensiz olduğu tezi yıkıldı ve insanlar bunu ucuz fiyatlarla satın alma fırsatı olarak gördü” dedi…

Coğrafi olarak Simplex üzerinden en fazla alım yapılan bölge yüzde 3329 pay ile Avrupa kıtası oldu. Avrupayı yüzde 22.30 ile Asya ve yüzde 16.75 ile Amerika Birleşik Devletleri takip etti. Simplex kripto borsaları da dahil olmak üzere ortaklarının dönem boyunca satın alma hacminde dört kat artış gördüğünü bildirdi.

Şirketin şu anda Binance Huobi ve Poloniex gibi önde gelen borsalarla ortaklıkları var. Simplex bu borsalara mali ağ geçidi altyapısı sağlıyor. Şirketin dünya çapındaki toplam ortak sayısı 120.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku