XRP’de ayı-boğa kapışması

0 2

XRP iki aydan fazla bir süredir 023 ila 026 ABD doları aralığında kalmıştı. Aralık 13 Kasımda 0.26 dolarlık güçlü bir kırılma ile tersine döndü. Ancak ayıların kavga etmeden pes etmesi pek olası değil.

Boğalar ve ayılar arasındaki mücadele fiyatı 026 Dolarlık kırılma seviyesine çekebilir. Boğalar bu düşüşü satın alırsa ve fiyat kırılma seviyesinden geri dönerse tüccarların gelecekte daha yüksek seviyeler beklediklerinden alım yaptıklarını gösterecektir.

Yükselen 10 günlük EMA (0258 dolar) ve pozitif bölgedeki RSI boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Yukarı yönde bir sonraki hedef 030 dolar.

Bu varsayımın aksine ayılar XRP / USD paritesini 026 doların altına çekerse birkaç saldırgan boğayı hazırlıksız yakalayabilir ve bu durumda aceleyle pozisyonlarını tasfiye etmek zorunda kalabilir.

Ardından gelen panik satış pariteyi 50 günlük SMAnın (0248 dolar) altına çekebilir ve birkaç gün daha bu seviyeye bağlı tutabilir.

4 saatlik grafikteki hareketli ortalamalar yükseliyor ve RSI 59un üzerinde bu da avantajın boğalarda olduğunu gösteriyor.

Parite mevcut seviyelerden geri dönerse boğaların 10-EMAya düşüşlerde alım yaptığını gösterecek ve bu da duyarlılığın yükselişe döndüğünü gösterecektir.

Bu varsayımın aksine ayılar fiyatı 10-EMAnın altına çekerse kartlarda 0.26 dolar lık bir yeniden test olacaktır. Fiyat kırılır ve bu desteğin altında kalırsa ayıların geri dönüş yaptığı anlamına gelecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku