Kısa zamanda yüzde 136 yapan UNI’de sırada ne var?

0 4

Uniswap (UNI) 5 Kasımda 1.7563 dolara geriledi ve o zamandan beri güçlü bir yükseliş trendine girdi. Son birkaç gündeki yükseliş yüzde 136nın üzerinde bir yükselişle sonuçlandı.

10 günlük EMA (3.27 dolar) ortaya çıktı ve RSI aşırı satım bölgesinden aşırı alım bölgesine yükseldi. Bu boğaların oyuna geri döndüğünü gösteriyor. Şimdi fiyatı 5 dolarlık psikolojik seviyeye çıkarmaya çalışacaklar.

Bu seviye ayılar 5 ila 555 dolarlık bölgede yukarı hareketi durdurmaya çalışacağından bir direnç görevi görebilir. Ancak boğalar bu bölgeden çok fazla vazgeçmezlerse yükseliş trendi devam edebilir.

İlk zayıflık işareti 10 günlük EMAnın altında bir kırılma olacaktır. Böyle bir hareket kısa vadeli traderlar tarafından kar realizasyonu olarak kullanılabilir.

4 saatlik grafik her iki hareketli ortalamanın da yukarı doğru eğimli olduğunu ve RSInin aşırı alım bölgesinde olduğunu gösteriyor. Bu boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Anlık direnç ayılar ralliyi durdurmaya çalışabilecekleri 4.50 dolar da.

Boğalar 10-EMAyı olumsuz yönde savunursa momentumun hala boğaları desteklediğini gösterecektir. Fiyatın düşmesi ve 350 dolarlık desteğin altında kalması durumunda bu olumlu görüş geçersiz hale gelebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku