XRP tekrar moda mı oluyor?

0 3

Görünüşe göre en iyi borsalarda fiyatların önemli ölçüde farklılaştığı kripto boğa koşusunun bir parçasıyız. XRP yüzde 70 Bitcoin rallisinin ardından altcoin piyasası ısınmaya başladığından son 24 saat içinde yoğun fiyat dalgalanması gördü.

XRP şu anda son 24 saatte yaklaşık yüzde 40 artışla 069 dolardan işlem görüyor. Yine de sadece birkaç dakika önce Coinbasede 092 dolara kadar yükselen kripto para günde yüzde 100 arttığı anlamına geliyordu.

XRPnin yüzde 100 yükselmesi daha önce olduğu gibi dünyadaki en tuhaf şey olmasa da kafa karıştırıcı olan şey XRPnin borsalarda farklılaşmasıydı…

XRP tekrar moda mı?

Analistler son derece oynaklık bir yana XRPnin orta ve uzun vadede yeniden moda olup olmadığını değerlendirmeye çalışıyor.

Piyasa Bitcoin Ethereum ve diğer en iyi kripto para birimleri üzerinde etkisi olan bu muazzam volatilite ile boğuşmaya çalışırken hala bu soru üzerinde düşünüyor.

Bazıları yalnızca Bitcoinin hakimiyetinin son birkaç gün içinde ciddi şekilde kaymaya başlaması nedeniyle XRPnin daha yüksek hareket ettiğinden emin.

Yüzde 68e yakın zirveye ulaştıktan sonra BTC hakimiyeti çökmeye başladı ve XRP gibi altcoinlerde rallilere neden oldu. Bitcoin yıllardır en yüksek fiyatlarında konsolide olmaya devam ederken bu altcoin odaklı rallinin devam edeceğine dair işaretler var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku