XRP rallisi, geri çekilerek BTC ile karşı karşıya geldi

0 0

Kripto pazarının geri kalanına kıyasla yıllarca düşük performans gösterdikten sonra XRP ayı piyasası en düşük seviyelerinde bulunuyor. Altcoin Bitcoin ticaret çiftinde önemli bir seviyeye ulaştığında olumsuz bir satış sinyali tetiklendi.

David Goliatha Karşı Ripple Bitcoine Karşı

XRP BTC ticaret çiftinde sert bir düşüş eğiliminde bulunuyor.

XRP son üç yılda Bitcoine karşı bir iyileşme çalışmalarında başarısız oldu. Altcoin kripto pazarındaki en kötü performansı gösterdi.  

Öyle ki Tether tarafından piyasa değeriyle ilk on kripto varlığında üçüncü sırada yer aldı.

Bununla birlikte son birkaç hafta içinde çok sayıda sinyal yaklaşık üç yıllık düşüş eğilimi direncinden ve yükseliş momentumundan kaynaklanan bir kopuşu potansiyel olarak doğruluyor.

Sadece bu hafta dördüncü sırada yer alan kripto para birimi ABD doları karşısında %12den fazla arttı. En yüksek seviyede varlık dolar bazlı parite üzerinde %20 arttı.

Ripple protokolünün yerel tokeni de bu süre zarfında Bitcoine karşı %10 kazandı. Kazanç Kara Perşembe gününden bu yana BTCye karşı en büyük performansı temsil ediyor.

Ancak ralli TD sıralı göstergesindeki “9” satış kurulumu nedeniyle fazla olabilirken güçlü bir geri çekilme de ihtimaller arasında yer alıyor.

Çelişkili sinyaller Btcye karşı Xrp Rallisini tehlikeye atıyor

XRPnin Bitcoine karşı bir kırılma yaşayamadığı görünüyor. Bir varlık birkaç ay içinde sürekli bir toparlanma için en iyi şansı yakaladığında TD sıralı göstergesi 9 satış kurulumunu yayınlıyor.

Sinyal en son tetiklendiğinde Altcoin BTCye karşı % 35 düştü.

Haber yazımı esnasında satış kurulumu henüz mükemmelleştirilmedi. Bunu yapmak bugün Perşembe günkü 2250 Satın yüksek seviyesinin ötesinde yeni bir yüksek set gerektiriyor.

Göstergede de çelişkili sinyaller yer alıyor. Üç aylık XRP/BTC grafiğinde 9 satın alma kurulumu da bulunuyor.

Daha yüksek zaman dilimlerine sinyaller açısından daha fazla ağırlık veriliyor. Sadece 9 güne karşı 27 aylık fiyat hareketi boyunca bir satın alma sinyali daha önem arz ediyor.

XRPnin dibe vurduğuna dair birkaç potansiyel işaret daha bulunuyor ve en son 9 satış kurulumu dahi varlığın patlayıcı momentumunu durdurmayacak.

2017 boyunca BTCye karşı iki ayrı yükseliş oldu. Her seferinde Ripple iki aydan daha kısa bir sürede % 1000den fazla fırladı.

Kripto para birimi benzer bir dalgalanma için hazırsa bu son satış kurulumu sahte veya yanlış bir sinyale işaret edecek. Ancak ortaya çıkan herhangi bir dezavantajın ise belki de son derece kısa ömürlü olduğu düşünülüyor.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku