XRP nin performansı 2021 de şaşırtacak

0 0

Son 24 saat içinde % 11.67 artış ile 0.30 seviyesinde yer alan XRP dün işlem gördüğü 0.28 Dolar seviyesinden yükseldi. Uzun bir süredir gösterdiği düşük performansın ardından yatırımcıların varlık üzerindeki fikirleri değişti. Önümüzdeki yıl olan 2021de XRPnin harika bir yıl geçireceğini söyleyen yatırımcılar varlığın Bitcoinden daha iyi bir performans sergileyeceği kanısını savundu.

Bitcoini destekleyen Global Macronun yöneticisi olan Timothy Peterson XRPnin 2021de 2017den bu yana en iyi yılına sahip olacağını düşünüyor.

“Bence insanlar 2021de Rippleın performansına şaşıracak. Muhtemelen 2017den bu yana en iyi yılına sahip olacak ve belki de Bitcoinden daha iyi performans gösterecek.”

Rippleın başarısı finansal kurumların benimsenmesine bağlı olmakla birlikte Ripple merkezi olmayan ekosistemindeki kesintisiz işlemleri kolaylaştırmak için ODL ve RippleX gibi yeni ürünler geliştirdi. Bununla birlikte XRP hedeflenen pazarın % 98i tarafından kullanılmıyor bu da finansal kurumların sadece % 2sinin XRP tabanlı hizmetleri kullanmaya istekli olduğu anlamına geliyor.

Rippleın CTOsu XRPnin benimsenmesini engelleyen kilit engellerin düzenleyici engelleri ve hedef pazardan gelen düşük trafiği içerdiğini söyledi.

Bitcoin ve Ethereumun % 131 ve % 261 YTD performansları ile karşılaştırıldığında XRP % 57.73de yer alıyor. Bununla birlikte XRP 200 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamalarından sırasıyla 0.22 Dolar ve 0.24 Dolar yükseliyor.

XRPnin gücü fiyatları 10 kat daha yükseltebilir

Galaxy Tradingdeki kripto yatırımcıları XRPnin güçlü bir varlık olduğunu belirtti.

“Belki de en sevilmeyen projelerden biri olmasına rağmen hiç kimsenin beklemediği bir zamanda agresif doğasını bir kereden fazla gösterdi.”

Bu nedenle coinin yatırımcılar için bir giriş noktası olan mevcut fiyatından 10 kat daha fazla yükselmesi mümkün görünüyor.

“Bu anın çok yakın olduğuna inanıyoruz ve kesin dipleri yakalamak çok öngörülemeyen bir şey olduğundan yatırım yapmak isteyen herkese tavsiyemiz 10 katı bir gerçeklik haline gelebileceği bu “altın” destek seviyelerinde satın almaya başlamaktır.”

Bununla birlikte Santiment verilerine göre XRP 15 Kasımda haftalık % 8.4lük bir kazanç ile sona eren ve çeşitli kripto ile ilgili platformlarda tartışmanın önde gelen yükselen konusu olan etkileyici bir hafta kaydetti.

“10-1M tokenli adresler yeni ATHlerde olduğu için büyük miktarlarda XRP içeren coinlere sahip olanların yükselişi çok belirgin.”

Yükselen rakamlar yatırımcıların XRPyi biriktirdiğini gösteriyor. Xrpye yenilenen yatırımcı ilgisi için önemli bir katalizör 12 Aralıktaki Flare Networksün anlık görüntüsüdür. Yatırımcılar XRP fonlarını snapshot olayını destekleyen cüzdanlara veya kripto borsalarına taşıyarak kendilerini Spark Token airdrop için hazırlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku