Game of Thrones oyuncusu Bitcoin e yatırım yapmalı mıyım?’ diye sordu… İşte gelen cevaplar

0 0

 Game of Thrones oyuncusu Maisie Williams Twitterda Bitcoine yatırım yapmalı mıyım diye sorunca nasıl cevaplar aldı?

 Game of Thronesda Arya Starkı oynayan aktris Twitterda Bitcoine yatırım yapıp yapmaması gerektiğini sorunca Justin Sun Mike Novogratz ve Barry Silbert liderliğindeki topluluk da yanıt verdi.

Game of Thrones TV dizisinde Arya Starkı canlandıran aktris Maisie Williams 27 milyon takipçisine sorduğu Bitcoin yatırımına ilişkin soru üzerine topluluktan aldığı binlerce yanıtın yanı sıra Barry Silbert Mike Novogratz ve hatta Elon Musk gibi isimler de Maisieye cevap verdi.

Arya Stark Bitcoin Almak İstiyor mu?

1997de doğan Maisie Williams profesyonel çıkışını 2011de  ortaçağ fantastik dram oyunu Game of Thronesda Arya Stark karekterini canlandıran bir İngiliz aktristir. TV dizisi önümüzdeki on yıl içinde oyuncuların şöhretinin tavan yapmasına yardımcı olan küresel bir fenomen haline geldi.

Williams unutulmaz rolünün yanı sıra dün kripto para birimi topluluğunun da dikkatini çekti.

Ve elbette ki takipçileri ve kripto topluluğu sessiz kalmadı. Bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık 800.000 kişi oy verme şansını değerlendirdi. Bununla birlikte Bitcoine yatırım yap diyenlerin oranı % 46 iken yapma diyenlerin oranı ise % 54 fakat anket henüz bitmiş değil. 

Novogratz Silbert Sun ve Musk Tepkisi

Diğer topluluk üyeleri hizmetlerini tanıtma fırsatı buldular. Grayscale’in ana şirketi Digital Currency Groupun CEOsu Barry Silbert Maisieye Grayscalee bir göz atmasını tavsiye etti.

Elon Musk ise ironik bir şekilde kenara bir Bitcoin at dedi.

Birkaç ay önce Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling Twitterdan Bitcoin hakkında aydınlatılmak istediğinde çok sayıda ünlü kişi bu konudaki görüşlerini sunmak için sıraya girdi.

TRONdan Justin Sun “Evet! FOMO zamanı! ” dedi. Galaxy Digital kurucusu ve CEOsu Mike Novogratz da olumlu bir cevap verdi.

Novogratz hatta dün gece 15.800 dolardan daha fazla BTC aldığını söyledi. BTCnin 20.000 $ a ve ardından 65.000 $ a çıkacağını tahmin etti. Novogratz ayrıca “tonlarca yeni alıcının” ortaya çıktığını ve Bitcoinin şimdiye kadar var olan 21 milyon tokenlık sınırlı arzını vurguladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku