XRP gerileme yaşamasına rağmen, analistler olumlu bakıyor

0 1

XRP son birkaç gün ve hafta boyunca bir dalgalı bir şekilde ilerledi ve varlık bu hafta başlarında fiyatının bazı borsalarda 0.90 Dolara kadar yükselmesine izin veren çok yıllı bir ticaret kanalından rastgele bir şekilde koptu.

O süreçten itibaren momentum elde etmek için çaba gösterdi ve bu nedenle önümüzdeki gün ve haftalarda aşağı yönlü bir eğilim göstermeye yakın duruyor.

Piyasada görünen genel düşüş BTC ve ETHnin de gerilemesine ve çoğu altcoinin bazı ciddi kayıplar vermesine neden olduğu için büyümenin önünde engel oluşturuyor.

Bir yatırımcı XRPnin uzun vadeli bir dip oluşturabileceğine dair bazı işaretler olduğunu belirtti. Yakın vadede yükseliş eğiliminde potansiyel olarak kilitlenirken önemli bir yüksek zaman dilimi seviyesinin üzerinde kapandığına işaret ediyor.

Varlığın önemli bir yükseliş görmesi için boğaların fiyatı önümüzdeki günlerde önemli bir seviyenin üzerinde tutması gerekiyor.

XRP piyasa düştükçe ivme kazanmak için mücadele ediyor

XRP şu anki fiyatı 0.46 Dolar ile yaklaşık % 30 oranında işlem görüyor. Bu seviye hafta başlarındaki yaklaşık 0.90 Dolar seviyesine göre büyük bir gerilemeye işaret ediyor.

Orta vadede tüm piyasa trendlerinin büyük ölçüde Bitcoin trendlerine bağlı olabileceği yerlerde karşı karşıya olduğu satış baskısı keskin bir toparlanma görmeden önce bugün 16.200 Dolara kadar düşmesine neden oldu.

XRP mevcut fiyat seviyeleri etrafında bir miktar destek buluyor. Burada devam eden bir ticaretin daha da yükselmesini sağlaması mümkün görünüyor.

Varlık güç belirtileri gösteriyor

Bir yatırımcı yakın tarihli bir tweetde XRPnin bazı teknik güç belirtileri gösterdiğini açıkladı.

Mevcut fiyat seviyeleri etrafında görülen yoğun satın alma baskısının bunu yüksek bir zaman dilimi destek bölgesi olarak doğrulayabileceğini belirtti.

XRP önümüzdeki gün ve haftalarda diğer üst düzey altcoinlere benzer şekilde ticaret yapacak ve BTC ile ETH de kriptografinin daha yüksek hareket etmesi için önemli bir rol oynayacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku