XRP Fiyatı, 6 Mayıs 2018’den Beri En Yüksek Seviyesine Ulaştı

0 47

5 Nisan Pazartesi günü saat 16: 35’te (UTC) Bitstamp kripto borsasında, XRP fiyatı gün içi en yüksek 0.8900 dolar seviyesine ulaştı. Bu, XRP’nin 1.065 günde gördüğü en yüksek fiyat.

TradingView’in verilerine göre, şu anda, XRP 0.0.878 dolar civarında işlem görüyor, bu da son 24 saatlik dönemde XRP fiyatının% 35.37 arttığı anlamına geliyor. Bu performans, XRP’yi piyasa değerine göre en iyi 40 kripto varlık arasında bugünün en iyi performans gösteren kripto varlığı yaptı. 2021 yılının başından bu yana ise XRP fiyatı, yüzde 275’in üzerinde bir artış sergiledi.

İlginç bir şekilde, Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse’un ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) FinTech firmasına dava açmayı planladığını söylemesinden bu yana XRP fiyatı yüzde 44,76’nın üzerinde arttı.

Bir çok popüler kripto para analisti XRP için kısa vadede trendin doğrulanmasıyla yükseliş hareketlerinin hızlanarak devam edeceğini düşünüyor. Uzun bir süredir böyle güçlü hareketlere hasret kalan XRP yatırımcısı, tekrardan XRP’nin tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 3.84 dolar seviyesini bekliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku