XRP düşük performansını yakında tersine çevirebilir mi?

0 1

Altcoin piyasası bugün o kadar güçlü bir toparlanma gördü ki XRP bile bazı kazançlar elde etti.

XRP son birkaç ay ve yıl boyunca yakalandığı aralıkta sıkışıp kalmaya devam ediyor ve alıcılar birleştirilmiş piyasadaki güce rağmen daha düşük olan 030 dolarlık bölgeyi geçemiyor.

Tokenın düşük performansı 2017nin en yüksek seviyelerinden gelen acımasız satış ve onu çevreleyen azalan coşku da dahil olmak üzere bu zayıflığın birkaç nedeni var.

Tokeni sadakatle destekleyen daha önce güçlü olan “XRP Ordusu” Bitcoin ve diğer altcoinlerin ciddi şekilde düşük performans gösterdiğini gördükçe yoluna devam etti.

Bir sonraki trendinin ne yönde olacağı büyük olasılıkla toplu altcoin piyasasına bağlı olacaktır ancak Ethereum veya Bitcoin ile bir korelasyon eksikliği fiyat hareketini bozmaya devam edebilir.

Bir analist kripto para biriminin BTCye karşı eğilimini alıcıların lehine değiştirebilecek önemli bir seviyeye ulaştığına dair bazı işaretler olduğuna dikkat çekiyor.

XRP yükseliyor

XRP şu anki 025 civarında işlem görüyor. Bu son birkaç yıldır işlem gördüğü fiyat civarında ve alıcılar 0.20 $ bölgesinden ayrılamıyor.

Bugünün yükselişi güç durumdaki token sahipleri için biraz olumlu. Yine de 030 dolarlık bölgenin üzerine çıkana kadar herhangi bir parabolik momentum görme şansı çok düşük.

Azalan topluluk duygusu düşük performans ve durgun fiyat eylemlerinin tümü teknik gücüne kuvvetli darbeler vurdu.

Ripple tokena yönlendirme çabalarını yeniden başlatmadığı sürece Bitcoin ve diğer altcoinlere karşı değer kaybetmeye devam etme olasılığı çok yüksektir.

Analist: İvme kazanabilir

Bir analist XRPnin Bitcoin işlem çiftine karşı daha düşük seviyelere düşmesine rağmen önemli bir noktaya ulaşması nedeniyle bu eğilimi yakında tersine çevirme ihtimalinin güçlü olduğunu açıkladı.

“Güçlü Ichi momentumu … Ancak XRP 1W Pivotta bir WP Seviyesine dokundu Aralık ayında küçük TFlerde buna dikkat ederek bir sonraki pivotta kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir şey.”

 Önümüzdeki birkaç gün yatırımcılara Bitcoin boğa piyasasına girerken XRP gibi altcoinlerin nereye yöneleceğine dair fikirler sağlayabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku