“Ethereum, yakında Bitcoin i takip ederek büyük kazançlar elde edecek”

0 1

Uzun bir dönem Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanının altında performans gösteren Ethereum nihayet bu eğilimi tersine çeviriyor.

Bu altcoin piyasasını yeniden canlandırdı ve DeFi tokenleri Ethereum’un gücünden özellikle etkilendi.

Bu dijital varlıklar artık birkaç aylık düşüşlerini sona erdirmenin ilk işaretlerini gösteriyor ve daha fazla yükselişin gelme olasılığı da mevcut.

Bir yatırımcı ayrıca Ethereumun birkaç temel faktör nedeniyle yükselişin devam etmesini bekliyor.

Ethereum bugün muazzam güç işaretleri gösteriyor kripto para birimi nihayet düşük performansına son veriyor ve yatırımcılar daha fazla yükseliş görmeyi hedefledikçe yükseliyor.

Altcoin piyasası trendlerinin bir sonraki yeri muhtemelen ETHnin 450 doları aşıp aşmayacağına bağlı olacak çünkü bu seviyenin üzerinde bir kapanış teknik olarak önemli olacaktır.

 Bir yatırımcı Ethereumun son birkaç hafta boyunca Bitcoin tarafından görülen fiyat hareketine benzer bir fiyat hareketi görmesini beklediğini belirtti.

Bu 500 $ ve ötesine tırmanmasına izin veren devasa bir yükseliş hareketi için hazır olabileceği anlamına gelir.

Ethereum 2.0 stake sözleşmesi adresinin konuşlandırılmasından önce kripto para birimi 380 dolar civarında sıkı bir işlem dönemine girmişti.

Bu ETH 2.0ın yakında piyasaya sürülmesiyle ilgili haberler çıktıktan sonra hızla sona erdi ancak bu inanılmaz yükseliş haberi bile kriptoyu yalnızca 450 dolara çıkardı ve altcoin piyasasının geri kalanını da beraberinde götürdü.

Analist: Ethereum Bitcoini takip edecek

Bir analist Ethereum hakkındaki düşüncelerini paylaşırken son birkaç hafta içinde Bitcoinin gördüğü fiyat hareketine benzer bir fiyat hareketi görmek üzere olduğunu açıkladı.

Kripto para birimi için boğa durumunu önemli ölçüde destekleyen birkaç önemli gelişmeye işaret ediyor.

Analist: “Bitcoinde gördüğünüz şey ETHde gerçekleşecek Staking için uniswap için gas EIP-1559 için DeFi için DAOlar için ETH gerekecektir. Altcoinleri de beraberinde yükseltecek ve her zaman böyle olmuştur ”dedi.

 Ethereum yükselişini yavaşlatan ve kısa vadede ciddi bir olumsuzluk görmesine neden olan 450 dolarlık bir reddedilme ile karşı karşıya kalmadıkça önemli ölçüde daha fazla kazanım görmesi ihtimali güçlü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku