XRP, bu önemli destek seviyelerine dokunduktan sonra daha da yükseliş gösterebilir

0 0

Fiyat hareketleri BTC ile ilişkilendirilmeye başlanan XRP son haftalarda ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Bununla birlikte BTCnin 11.100 Dolara düşmesiyle birlikte 0.25 Dolarlık en düşük seviyelere inmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkan tüm kayıpları kurtardı.

Mevcut durumda XRP 0.28 Dolar orta bölgesinin ağır bir direnç olduğunu doğruluyor. Bu durum ise bu seviyenin yakın vadeli büyümesini engelleyeceği anlamını taşıyor.

Şu anda bir yatırımcı XRPyi yakın vadede önemli ölçüde daha düşük bir seviyeye inmesi üzerine 0.24 Dolar ve 0.21 Dolarlık fiyat bölgelerinin her ikisi de düşüşünü yavaşlatabilecek ve yakın vadede yükselmesine yardımcı olabilecek güçlü destek seviyeleri oluşturabilecek.

Analistler kripto para biriminin Bitcoin ticaret paritesine bakarken görülen zayıflığın ABD doları karşısında daha yakın vadeli bir düşüş görmesine neden olabileceğini belirtti.

Bitcoine karşı zayıflık arttıkça XRP ağır dirençle karşı karşıya

Bu yazının yazıldığı sırada XRP fiyatı 0.28 Dolardan yaklaşık % 1 oranında işlem gördü. Bu son birkaç gün boyunca işlem gördüğü fiyat civarında çünkü 0.30 Dolara doğru itmek için yapılan her girişim hızlı bir şekilde reddedilmeyi beraberinde getirdi.

Bir analist XRPnin USD ticaret paritesine karşı ifade ettiği zayıflık belirtilerinin Bitcoine karşı zayıflığın bir sonucu olarak ortaya çıkabileceğini belirtiyor.

Analist XRP/BTCnin şu anda önemli bir direnç seviyesinin üstesinden gelmek için mücadele ettiği için düşüş eğilimi gösterdiğini açıkladı.

“BTC Çifti günlük veya haftalık olarak  000024ü geri almayı başaramadığı sürece negatif bir tablo karşımızda. Şimdilik günlük aşağı yönlü bir test gibi görünüyor.”

Analistlerin izlediği önemli USD destek seviyeleri

Kripto para biriminin yakın vadeli görünümünden bahseden bir analist XRPnin 0.31 Dolar ile 0.33 Dolar arasındaki makro direncini aşmadan önce daha fazla düşüş görmesini beklediğini belirtti.

Özellikle 0.24 Dolar ile 0.21 Dolar seviyelerini izliyor.

“XRP: Bu yeşil bölgeleri haftalardır söylüyoruz ve oldukça yaklaştık. XRPde devam etmeden önce biraz daha konsolidasyon göreceğimizi düşünüyorum. Ama evet biraz dikkat.”

XRPnin mevcut fiyat bölgesinin hemen üzerinde yer alan direncin üzerine çıkıp çıkmayacağı kısa vadeli görünümü ile ilgili önemli bilgiler sunması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku