“XRP boğa piyasasından yalnızca birkaç hafta uzakta olabilir”

0 0

XRPnin fiyat hareketi son birkaç yıldır olduğu gibi 0.20 $ ın ortasında konsolide ederken herhangi bir tür sürdürülebilir trend elde edemiyor.

Bu konsolidasyon aşaması Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanının gördüğü güce rağmen gerçekleşti.

Kripto para biriminin yetersiz fiyat hareketinin çoğu kullanım eksikliğine ve azalan topluluk momentumuna bağlanabilir.

 XRP 2017 ve 2018 boyunca sosyal medyadaki en güçlü topluluklardan birini oluşturmuş olsa da Ripple’ın aralıksız üç aylık token dökümlerinin raporları cansız fiyat hareketiyle birleştiğinde bunun parçalanmasına neden oldu.

Bu temelde yatan bir zayıflık olmasına rağmen bir analist hala kripto para biriminin bir sonraki boğa koşusuna başlamasına sadece bir veya iki hafta uzakta olabileceğine inanıyor.

Analisti haftalık grafiğinde dip formasyonu yuvarladığını ve yakında XRPnin 2018 desteği olan 2017 direncinin üzerine çıkabileceğini belirtti.

XRP Bitcoinin Yükselmesine Rağmen Konsolidasyona Devam Ediyor

Bitcoin şu anda geçen hafta yükselişini yavaşlatan önemli bir direnç seviyesi olan 13.200 $ ın üzerine çıkmaya çalışıyor.

Bu seviyenin üzerinde bir kırılma birleştirilmiş piyasa için yükseliş olsa da XRP ve hatta Ethereum gibi altcoinler son zamanlarda herhangi bir güçlü ivme görmek için mücadele ediyor.

XRP şu anki 025 $ lık fiyatıyla% 2nin biraz altında işlem görüyor. Bu son birkaç haftadır işlem gördüğü yerdedir.

Temel direnci 030 ila 032 dolar arasında duruyor ancak 028 dolara yükselebilirse bazı satış baskısıyla da karşılaşabilir.

Birkac Hafta…

Son zamanlarda görülen cansız fiyat hareketine rağmen bir analist ciddi bir boğa koşusunun pek yakında olabileceğine inanıyor.

Analist bu rallinin kripto para birimi 030 ila 033 ABD doları bölgesinin üzerine çıkabildiğinde başlayacağını belirtti.

Analist: “XRP: Boğa koşusu .30-.33cnin üzerinde başlıyor. 17 ′ direnç. 18 ′ destek. Haftalık olarak yuvarlanıyor. Henüz tam olarak orada değil. Belki bir veya iki hafta içinde BTCnin üzerine çıkarak kapanabilir. Ama şimdilik gecikiyor ” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku