Daha önce doğru tahminde bulundu… Şimdi Bitcoin için bu hedefi verdi

0 0

 Bitcoin yakın ila orta vadede daha da yükselebilir.

Bir analist BTC 10.000 doları desteğe çevirmeyi başardıktan sonra 16.000 doların göründüğüne inanıyor.

Bu iddiayı yapan analist BTCnin Mayıs veya Haziran ayına kadar V şeklinde 10.000 $ a geri döneceğini öngörenle aynı analist.

 Bitcoin 16 bin dolara doğru fırlayabilir

Analistler kripto paranın bir haftada yaklaşık 1.500 dolar değer kazandıktan sonra Bitcoinin yakın ve orta vadede daha da yükselebileceğini savunuyor. Önde gelen bir kripto varlık analisti kısa süre önce aşağıdaki grafiği paylaştı.

Bitcoinin şu anda 10.000 doları desteğe çevirmeyi başardıktan sonra 16.000 dolarlık bir sonraki makro seviyesine geçme yolunda ilerlediğini gösteriyor. 10.000 $ önde gelen kripto para birimi için uzun zamandır önemli bir seviye olmuştur ve bir dizi durumda makro direnç ve destek görevi görmüştür.

Bu grafiği paylaşan analist geçmişte son derece doğru tahminler yapan bir analisttir. Mart ayında Bitcoinin Mayıs veya Haziran ayına kadar V şeklinde 10.000 $ a dönüşeceğini tahmin etti. Ve kısa bir süre önce en son ayağın yükselmesinden önce BTCnin Ekim veya Kasım aylarında 14.000 $ a yükselebileceğini gösteren tablolar paylaştı.

Balinalar da aynı şekilde düşünüyor

Balinalar çok az sipariş defteri direnciyle karşılaştığı için Bitcoinin buradan daha yüksek atış yapma şansına hazırlanıyor gibi görünüyor.

Three Arrows Capitalden Su Zhu gibi kişiler tarafından takdir edilen bir kripto yatırımcısı olan “Light” kısa bir süre önce aşağıdaki tabloyu paylaştı. Grafik Bitcoinin 13.200 $ dan 14.000 $ a kadar olan fiyat hareketinin üzerinde özellikle OKExte çok az emir defteri direnci olduğunu gösteriyor:

OKEx vadeli işlemler emir defteri BTC konsolide olurken son birkaç gün içinde piyasada çekilmeyi / icra edilmeyi istiyor. Yakın vadede 14.000 $ ın üzerinde bir hareket olasılığı artıyor. “

Grafik Bitcoin buradan yükselirse OKEx üzerinde çok az ilk satış baskısıyla karşılaşacağını gösteriyor.

OKEx’in sipariş defteri özellikle önemlidir çünkü çoğu balinanın özellikle de Asya’da bulunanların işlem yaptığı yer olduğunu savunur. Asya Bitcoin ve kripto parayı erken benimsemesi nedeniyle uzun zamandır bu alanda çok büyük bir etkiye sahipti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku