XRP, Bir Kripto Para Borsasında Daha Relist Ediliyor!

0 186

Litvanya merkezli dijital varlık ödemeleri sağlayıcısı CoinGate, tartışmalı kripto para birimi XRP’yi kendi platformuna geri döndürerek XRP’yi bırakma kararında geri adım attı.

9 Nisan’da yapılan duyuru ile, şirketin ABD dışındaki kullanıcılarının artık kripto para birimini satın alabileceklerini ve bunu bir ödeme aracı olarak kullanabileceklerini belirtildi. CoinGate’in kararından vazgeçmesinin arkasındaki sebep olarak Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yasal savaşındaki ilerlemesi gösteriyor.

Şirket ayrıca yasal düzenlemelerin kesinlik kazanmasıyla birlikte kapılarını ABD vatandaşları için de açacağını belirtti.

Efsanevi kripto para trader’ı Peter Brandt, XRP’nin yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirleyebileceğini belirtti.

Litvanya merkezli kripto para borsası tarafından XRP’in yeniden listelenmesine rağmen halen, Coinbase, Binance.US ve Kraken, SEC tarafından gelen yoğun baskı sebebiyle XRP’yi borsalarında listelemeyi tercih etmiyor.

XRP, yazım itibari ile 1.02 dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku