Ripple’ın (XRP) Avustralya’daki Ortağından Çarpıcı Duyuru!

0 415

Bir dijital bankacılık ve ödeme şirketi olan Novatti Group Limited, bugün Ripple (XRP) ile yakın zamanda imzaladığı ortaklığın artık hayata geçtiğini duyurdu. Bu anlaşma şirketin fintech müşterilerine RippleNet’e erişim sağlamak için Aralık 2020’de yapıldı. Ortaklığın ilk odak noktası, Avustralya ile Güneydoğu Asya bölgesi, özellikle Filipinler arasındaki sınır ötesi işlemlerdi.

Novatti’nin resmi bir basın bülteninde açıkladığı gibi, bu yeni anlaşma onların yeni müşteriler edinmelerine olanak tanıyor. Novatti şu anda Filipinler’in en büyük havale hizmeti sağlayıcısı iRemit’in Avustralyalı yan kuruluşu ile çalışıyor. Bunun tek başına Novatti’den RippleNet aracılığıyla ayda birkaç bin işlem gerçekleştirmesi bekleniyor. Kesin miktar, hizmetlerin kullanımına bağlı olacaktır.

Novatti, RippleNet tabanlı hizmetlerini Güneydoğu Asya’daki diğer finansal hizmet sağlayıcılarına genişletmek için diğer müşterilerle de görüşmelerde bulunuyor. Novatti’nin genel müdürü Peter Cook şunları söyledi:

”Bu ortaklığın hem Novatti hem de Ripple için bu kadar kısa sürede sağlandığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Ripple ile olan ortaklık, Novatti’nin müşterilerine yalnızca yeni, yenilikçi ödeme çözümlerine erişim sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda Novatti’nin ortaklıklarının gelire nasıl dönüştüğünü de vurguluyor.”

Geleceğe Hazırlık

Novatti ayrıca, RippleNet’ten yararlanmanın yeni gelir fırsatları sağlayacağını ve şirketin gelecekte hızlanmasını beklediğimiz dijital ödemelere yönelik küresel talepte daha güçlü bir pay elde etmesini sağlayacağını vurguladı. Buna ek olarak, Novatti’nin Ripple ile ortaklığının erken başarısı, Yeni Zelanda pazarı ve Amerika Birleşik Devletleri için yeni lisanslarla “bu yılın başından bu yana daha geniş bir yurtdışı genişlemesinin” faydalarının altını çiziyor.

Fintech, duyurunun diğer büyüme odaklı başarıları takip ettiğini söyledi. Bunlar arasında, Novatti geçtiğimiz günlerde, bir önceki yıla göre yüzde 49 artışla 7.35 milyon dolarlık rekor altı aylık gelir ve Yeni Zelanda’da ön ödemeli kartlar çıkarmak için Visa tarafından lisans verildiğini bildirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku