XRP Balinalarının Sayısı Spark Token Airdrop Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

0 4

Santiment veri analizi platformuna göre yaklaşık 567 milyon doları temsil eden 10 milyondan fazla XRPye sahip XRP hesaplarının sayısı Spark token airdrop beklentisiyle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 339a tırmandı. Santimente göre bu son üç haftada yüzde 101lik bir artışı temsil ediyor.

 Santimente göre Airdrop beklentisiyle XRPnin işlem hacminin Ethereumu geçmek üzere olduğu da dikkat çekiyor. Coinbase Bitfinex Binance Bithumb ve UpBit dahil olmak üzere 50den fazla kripto para birimi merakla beklenen etkinliğe katılıyor.

XRP defterindeki tüm bakiyelerin anlık görüntüsünden sonra Spark (FLR) tokenleri 1: 1 (veya daha fazla) oranında ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bir Twitter kullanıcısına göre SPARK airdropunu almak için kurulmuş neredeyse 95 bin bireysel hesap var. Bu hesaplar toplamda 21 milyardan fazla XRPye sahip. Kullanıcı ayrıca SPARK airdropunun duyurulmasından bu yana XRP stoklarının neredeyse 500 milyon dolar arttığını açıklıyor. Toplamda XRP fonları yüzde 12 arttı.

XRP sahipleri airdroptan ne bekleyebilirler?

CNF Ripple Labs dışındaki tüm XRP sahiplerinin Spark tokenini talep edebileceğini bildirdi. 12 Aralıkta anlık görüntü alındıktan sonra bu adresler ve airdropu desteklemeyen tüm borsa adresleri uygun kişi havuzundan kaldırılacaktır.

Buna göre yaklaşık 45 milyar XRP airdropa  katılmaya uygun. Flare Networksün CEOsu Hugo Philionun açıkladığı gibi bu XRP sahiplerinin Spark tokenı 1 XRP = 1 Spark tokenından daha yüksek bir oranda almalarına neden olacak:

45 milyar Spark tokenı talep etme hakkı daha sonra kalan her adrese anlık görüntüdeki orantılı XRP bakiyesine göre dağıtılacaktır. Bu geçerli başvuru sahiplerinin sahip oldukları her XRP tokenı için 1den fazla Spark tokenı almasıyla sonuçlanabilir.

XRPye kişisel olarak sahip olan tüm mevcut ve neredeyse tüm eski Ripple çalışanları katılabilir. Bunun tek istisnası tokenı talep etmesi yasaklanan Stellar kurucusu Jed McCaleb.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku