XRP 0,30 doları yeniden test edecek mi?

0 0

XRP yakında 0.30 dolarlık değeri tekrar test edecek mi? Yatırımcıların düşüş olasılıkları hakkında ne düşündüklerine isterseniz bir bakalım.

030 dolar seviyesine ulaşan XRP büyümesini durdurdu ve yatırımcılar için hiç şaşırtıcı olmayan bir şekilde tekrar geri çekildi. Şimdi analistler 0.30 dolarlık tekrar test işleminin yakında tekrarlanacağını ve bir dahaki sefere XRP’nin daha başarılı olacağını umuyorlar. Başarı şansı nedir? Bunu bulmak için XRP fiyat tahminlerini okuyalım.

Şu anda Ripple’ın XRP’si haftalık destek konusunda oturuyor. Bu trend çizgisinin bir sonraki aşamada kırılması ve tekrar test edilmesi en yakın günlerde gerçekleşecek: XRPnin 35-36 cente ulaşabileceğini öngörüyoruz.

Peki ya mevcut teknik göstergeler ne diyor

XRP 5 dalgası Elliot döngüsünü tamamladı ve şu anda üçgen bir oluşum geliştirdiğimiz ABC düzeltici dalgasında hareket ediyor.

Şu anda geliştirilen inen üçgen oluşumu her zaman birçok çelişki ile ilişkilendirilmiş durumda Çünkü bu kalıpların herhangi bir tarafını kırabilir bu yüzden yatırımcıların fiyat onayı için beklemeleri ve sonra bir karar vermeleri gerekiyor.

Fib382 0.25 civarında mükemmel bir destek seviyesi olarak bir yıldan fazla bir süredir çalıştı ve hala boğalar bu destek seviyesini kuvvetli bir şekilde savunuyor ancak fiyatlar ve hacimde büyük bir artış göremediğimiz sürece işler kritik kalacak.

XRPye karşı en büyük direnç 03 dolar seviyesindeki mola ve haftalık olarak bu seviyenin üzerine yaklaşan haftalık EMA olacak.

Peki ya XRP / BTC kuru? TradingShotdan gelen grafikte XRP / BTCnin tekrar agresif bir şekilde yükselmeye yakın olduğunu kanıtlayan yükseliş hareketini görebiliyoruz. RSIdaki yükseliş ayrışmasının yanı sıra fiyat Aralık 2018’den bu yana ilk kez yapılan 1D MA50’nin neredeyse 20 gününün üzerinde tamamlandı. 

Bunun gibi tüm hamleler güçlü bir yükseliş hareketi ile sonuçlandı. Orta vadeli bir işlemde 1D RSI 87.00 veya 94.00 seviyesine ulaştığında (oldukça riskli olsa da) kar elde edebiliriz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku