Litecoin de ilerleyen günlerde neler bekleniyor?

0 0

LTC fiyat analizi: Analist satın al tavsiyesi yapıyor LTC neredeyse 100 dolar seviyesine ulaştı ancak tökezledi ve 50-60 dolar bölgesine geri döndü. Bu gerileyiş yatırımcılar için dramatik bir olaydı. Ancak Litecoin’de ümitler yine de diri tutulmaya çalışılıyor. 

Litecoinde ilerleyen günlerde neler bekleniyor? 100 dolarlık bölgeye geri dönecek mi ve ne kadar zamanda bu yükseliş olabilir?  Faibik’teki LTC çizelgesine bakalım biz bu sorularla ilgili neler diyor:

Göstergeler yükselişe geçiyor ancak kamadan çıkmak için bir miktar hacme ihtiyaç duyuyor. Bütün bunlar ara dönem için bir miktar LTC alabileceğimiz ve oldukça düşük bir riskle tutabileceğimiz anlamına geliyor.

LTC ile ilgili olarak 48-54 dolar arası satın al bölgesi. 44 doları kaybı durdur seviyesi olarak ayarlayabilirsiniz. Satış hedeflerimiz ise 70 dolar 98 dolar ve 128 dolar şeklinde.

Alternatif olarak LTCyi şimdi portföyünüzün yüzde onunu harcayarak satın alabilir ve yaklaşık 3 ay boyunca tutabilirsiniz. Satın alımı Litecoin alt dibinde yapabilirsiniz.

Litecoinin (LTC) fiyatı 21 Mum Hareketli Ortalamayı (MA) test etti. 63 dolar ile 66 dolar arasındaki seviyeler onlara ulaşırsa fiyat artışını durduracak güçlü bir direnç seviyesini işaretliyor. 40 dolara yakın Renkli Bölge fiyatın konsolide edebileceği güçlü bir destek seviyesi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku