XLM de 0,40 dolar seviyesi yükselişi tetikleyebilir

0 16

XLM sıkışık bir seyrin ardından 6 Şubatta yükselişe geçti ve bu da boğaların ayılara üstün geldiğini gösteriyor. Boğalar artık Stellar Lumensi (XLM) 0.40 $ ın üzerinde tutabilirse yükseliş trendinin bir sonraki ayağı başlayabilir.

Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesinin yakınındaki RSI boğaların komuta ettiğini gösteriyor. 040 doların üzerinde XLM / USD paritesi 050 dolara yükselebilir ve burada ayılar tekrar sert direnç gösterebilir.

Boğalar fiyatı 0.40 $ ın üzerine kapatamazsa parite tekrar 0.35 $ a düşebilir. Bu destekten gelen güçlü bir toparlanma boğaların destek için çevirdiğini gösterecek ve bu da 0.40 $ ın üzerine çıkma olasılığını artıracaktır.

Bu varsayımın aksine ayılar fiyatı 20 günlük EMAnın (0315 $) altına çekerse mevcut kırılmanın bir ayı tuzağı olduğunu gösterecek.

4 saatlik grafik paritenin 0445 dolarlık bir hedef hedefi olan simetrik bir üçgenden koptuğunu gösteriyor. Her iki hareketli ortalama da yükseliyor ve RSI pozitif bölgede bu da boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Fiyat 20-EMAdan geri dönerse yatırımcıların düşüşlerde biriktiğini gösterecek ve bu yükseliş trendinin yeniden başlama olasılığını artıracaktır. Tersine 20-EMAnın altındaki bir kırılma momentumun zayıflıyor olabileceğinin ilk işareti olacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku