Chainlink’te (LINK) boğalar düşüşleri alım fırsatı olarak kullanıyor

0 2

Chainlink (LINK) kırıldı ve 5 Şubattaki 25.7824 dolarlık genel direncin üzerinde kapandı ancak boğalar ertesi gün momentumu sürdüremedi. Bu ayıların agresif bir şekilde 25.7824 ila 27 dolarlık direnç bölgesini savunduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte mum çubuğundaki uzun kuyruk boğaların 20 günlük EMAya (22.83 $) düşüşü satın aldığını gösteriyor. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu gösteriyor.

Boğalar fiyatı genel direnç bölgesinin üzerine çıkarabilirse yükseliş trendinin bir sonraki ayağı başlayabilir. Yukarı yönde izlenecek bir sonraki seviye 30 dolar ve eğer bu da aşılırsa yukarı hareket 33 dolara ulaşabilir.

Aksine ayılar fiyatı 20 günlük EMAnın altına düşürürse LINK / USD çifti menzil sınırını birkaç gün daha 20.1111 ila 25.7824 dolar arasında uzatabilir.

4 saatlik grafik yükselen bir üçgen modelinin oluşumunu gösterir. Parite mevcut seviyeden geri dönerse boğalar fiyatı genel direnç bölgesinin üzerine çıkarmak için bir girişim daha yapacak. Başarılı olurlarsa parite 31.4537 dolarlık desen hedefine yükselebilir.

Tersine eğer ayılar fiyatı destek çizgisinin altında tutarsa parite 22.61 dolara ve ardından 21.65 dolara düşebilir. Negatif bölgedeki marjinal olarak aşağı eğimli 20-EMA ve RSI ayılara küçük bir avantaj sunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku