Xem fiyatı, kritik desteği savunduktan sonra yukarı doğru hareket etmeye hazır

0 3

Kısa vadeli XEM görünümü

Günlük grafik incelendiğinde XEM fiyatı 0.10 Dolar seviyesinde önemli bir destek seviyesini savundu. Boğalar 19 Eylülde XEMi her iki EMAnın üzerine iterek güçlü bir şekilde çıktı. XEMin fiyatı direnç seviyeleri olarak hareket eden 26-EMA ve 12-EMANIN altında yer alıyor.

XEMin işlem hacmi 31 Ağustosta büyük bir artış gördü ancak son birkaç hafta içinde geriledi. Günlük RSI 48te olup bu yılın Mart ayından beri 30u görmedi.

Her iki EMAnın üzerinde açık bir kırılma XEMi 0.135 Dolar seviyesinde bir sonraki direnç seviyesine doğru itecek. Buna ek olarak NEM DAO Maker aracılığıyla destekçileri entegre etmek ve projeye sosyal madencilik yoluyla yardımcı olmak için bir topluluk platformu olan NEM Hubı başlattı.

Uzun vadeli XEM görünümü

Mevcut yükseliş trendi XEMin fiyatı çeşitli eski direnç seviyelerini aşabildiği ve yıllık 0.17 Dolarlık yeni bir yüksekliğe sahip olduğu için olağanüstü görünüyor.

XEM mevcut durumda 12-EMAnın üzerinde işlem görüyor. Şu an için en önemli seviye 0.087 Dolarlık destek seviyesidir. Fibonacci Retracement 0.618 Fibde 0.08 Dolarda bir başka önemli seviye gösteriyor. Bununla birlikte psikolojik seviye olan 0.10 Doların güçlü bir destek seviyesi olarak bulunması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku