Haftanın güçlü performans gösteren kripto varlıkları

0 1

1. Kusama

Polkadot koduna dayanan merkezi olmayan bir ağ olan Kusama deneysel bir ağ olarak tasarlanmasına rağmen coin fiyatı son birkaç hafta içinde artış gösterdi. Son 7 gün içinde KSM fiyatı yaklaşık % 41.5 arttı. 

2. Celsius Network

Celsius Network bu hafta geçen haftaki gibi güçlü bir büyüme gösterdi. Merkezi olmayan kredi vermek için Ethereumda bir Defı platformu olan CEL son 7 gün içinde % 38 arttı. Token fiyat artışının sebebi DeFi dışında PAX-Goldun platforma entegrasyonu olarak tahmin ediliyor.


 

3. YAMV2

YAMV2 kodlama hatası nedeniyle başarısız olan bir Ethereum projesi olan YAMın yeniden hayata geçirilmiş halidir. YAM gibi proje ABD doları üzerinde bir stablecoin oluşturmaya çalışıyor. Son 7 günde YAMV2 fiyatı yaklaşık % 35 arttı. Bu performansın arkasındaki nedenin ise DeFi efsanesi olduğu düşünülüyor.

4. Quant

Quant interblockchain iletişimine odaklanan bir projedir. Blok zincirleri gelişmiş altyapı aracılığıyla merkezi olmayan bir şekilde mesaj alışverişi yapabiliyor. QNT fiyatı son 7 günde neredeyse % 29 arttı. Amazon ve Oracle işbirliğinin duyurulması fiyattaki artışın nedeni olarak gösteriliyor.

5. NEO

Genellikle Çin Ethereumu olarak nitelendirilen NEO daha önce Ant Shares olarak adlandırıldı. Akıllı sözleşmeleri ve dappleri destekleyen NEO fiyatı son 7 günde yaklaşık % 18 arttı. Güçlü fiyat artışının arkasında yenilikçi bir yazılım güncellemesi olduğu öngörülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku