WordPress’ten Ethereum hamlesi

0 2

WordPress web yayınlama platformu için bir eklenti artık kullanıcıların Ethereum blok zincirinde içeriği zaman damgası almasına olanak tanıyor.

Eklenti telif hakkı sorunları bir içeriği kimin oluşturduğunun kanıtı ve okuyucuların değiştirilmediğinden emin olmak için yardımcı olabiliyor. WordPress şu anda tüm web sitelerinin yaklaşık yüzde 37sine hizmet veriyor ve CMS pazarının yüzde 60ına sahip.

Amsterdam merkezli WordProof duyuruyu 22 Ekimde Londra BlockDown 2020 3D sanal blok zinciri konferansında yaptı.

WordProofun Ürün Müdürü Jelle van der Schoot şirketin vizyonunun tüm içerik yönetim sistemleri ve e-ticaret platformlarında kullanım için en kullanıcı dostu zaman damgası aracı olmak olduğunu belirtti. WordProof EOS ve Telosu da destekliyor.

“Ethereum için destek eklemek bu hedefe ulaşma yolunda önemli bir adımdır bu nedenle Ethereum topluluğunu ağırlamaktan heyecan duyuyoruz!”

Kripto WordPresse giderek daha fazla entegre ediliyor. Nisan 2020de Draper Goren Holm adlı bir blockchain başlangıç ​​kuluçka merkezi CMS platformu için ilk DEX eklentisini açıkladı. Eklenti web sitesi sahiplerinin kullanıcıların kripto belirteçleri ve sabit paralar arasında değiş tokuş yapmasına olanak tanıyan yerleşik bir DEX özelliği sunmasına olanak tanıyor.

Resmi WordPress sitesinin kendisi zaten kripto olarak kategorize edilmiş üç sayfalık eklentiye sahiptir. En popüler olanları arasında 10.000den fazla aktif kurulum içeren bir kripto ödeme portalı ve 7.000den fazla aktif kurulum içeren bir kripto fiyat takibi widgetı yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku