WEİSS KRİPTO DERECELENDİRME 2019 TAHMİNLERİ: BİTCOİN, RİPPLE, EOS, CARDANO, FAZLASI

0 1

Son birkaç yıla baktığımızda kripto dünyasının gidişatı tehlikeli bir rollercoaster yolculuğu gibiydi. Şimdi 2019 yılına girdik ve herkes Bitcoin ve kripto para birimleri için önümüzdeki yılın ne olacağını tahmin ediyor. Konuyla ilgili daha dikkate değer görüşlerden biri kripto dünyasına açılan ünlü risk değerlendirme şirketi Weiss Cryptocurrency Ratings tarafından yayınlanan bir makaleden geldi. Weiss’a göre 2018 kripto para birimleri için felaket bir yıldı ancak sadece fiyat hareketi açısından. Teknolojiyle ilgili olarak Weiss ekibi bunun büyük bir gelişme yılı olduğuna inanıyor.

Weiss Cryptocurrency Ratings 2019 tahmininde firma tahminlerini temel alarak 2 model öngörüyor. Birincisi büyük piyasa eğilimlerinin zamanlamasını tahmin etmeye yardımcı olan bir döngü modelidir. İkincisi en yüksek risk ödül teknoloji ve benimseme kombinasyonuyla kripto para birimlerini tanımlayan bir modeldir. Her model haftalık olarak analiz edilen 10 binlerce veri noktası ile derlenmektedir. Weiss bu modelleri kullanarak 2019 ve sonrası için 7 farklı tahmin belirledi.

Tahmini # 1

Bitcoin giderek daha değerli bir hale dönüşecek

Weiss analist ekibine göre Bitcoin büyük bir değer olarak büyüyor ve gerçek bir dijital altın olma yolunda ilerliyor. Buna Bitcoinin taşınması için son derece verimli olması depolanması neredeyse hiçbir maliyeti olmadığı güvenli olduğu ve herhangi bir hükümet tarafından el konamadığı dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı inanıyorlar. Ayrıca şu anda Bitcoin ile aynı özelliklere sahip başka bir kripto para birimi veya başka tür varlık yok.

Tahmini # 2

Bitcoinin fiyatı tekrar yükselecek ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak 

Weissin veri analiz uzmanları Bitcoin’in 2019’da ve daha sonra tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağına inanıyor. Zayıf ellerin çoğunun 2018de zaten ayrıldığını ve genel olarak yeni bir boğa piyasası için zemin hazırladığını söylediler.

Tahmini # 3

Seçilmiş altcoinler tüm zamanların en yüksek değerlerinin 20 katına kadar yükselecek

Weiss analistleri yalnızca birkaç seçilmiş altcokinin zirveye çıkacağını ve 2017-2018 zirvelerini bile geçebileceğini tahmin ediyor. Bu sikkelerin çoğundan daha üstün teknolojiye sahip olacağına inanıyorlar.

Tahmini # 4

Seçilmiş bir kripto grubu yeni bir internet türü oluşturmak için yarışacak

Weiss Cryptocurrency Ratings EOS (EOS) Cardano (ADA) ve Holochain (HOT) gibi coinlerin dünya çapında daha güvenli istikrarlı ve sürdürülebilir bir web olan Internet 3.0ı oluşturmanın yolunu açtığına inanıyor.Ayrıca henüz piyasaya girmemiş rakiplerin de olacağına inanıyorlar. 2019’da yeni paraların ortaya çıkmasını beklemeliyiz. Bir tanesi İnternet 3.0’ı oluşturmayı başarabilirse  bir gün 1 trilyon doların üzerinde bir piyasa kapağına sahip olabilir.

Tahmini # 5

Seçilmiş başka bir şifreleme grubu bankacılık dünyasını bozacak

Bitcoin karşıtları arasında popüler olmayan ancak Weiss Cryptocurrency Ratings analistleri arasında paylaşılan görüşlerden biri Ripple’in XRP Stellar veya başka bir koinin yeni tür dijital ödeme ağı olacağı yönünde. Analistler burada belirtilen koinlerin finansal piyasaları havale banka havalesi ve daha fazlasını bozma potansiyeline sahip olduğuna inanıyorç

Tahmini # 6

Bazı kriptolar yok olacak

Weiss analistleri çoğu kriptonun 2019 ve sonraki yıllarda kaybolacağını söyledi. Geleceği olmayan para türlerinden biri Bitcoine kıyasla yeni bir şey sunmayan kriptolardır. Kullanım durumlarına göre piyasada onları ayırt etmek için yeterince yenilikçi olmayan bu tür kripto para birimleri sonunda yokolacaktır.

Tahmini # 7

Yeni Koinler ilk 10a fırlayacak

Weiss analistleri Holochain veya Hedera Hashgraph gibi koinlerin piyasa değeri ile hızlı bir şekilde ilk 10a yükselme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bu 2 proje blok-zinciri olmayan dağıtılmış muhasebe teknolojisini kullanıyor ve analistler pazar payının büyük bir kısmını diğer projelerden alacağına inanıyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku