BİTCOİN.COM CEO’SU ROGER VER: 2019 YILINDA STABİL KOİNLER YÜKSELİŞE GEÇECEK

0 0

Bitcoin.com CEO’su ve Bitcoin Cash‘in kilit isimlerinden Roger Ver yakın zamanda yer aldığı bir videoda 2019 yılına dair görüşlerini ve tahminlerini  paylaştı.

Kripto para birimi marketinin büyük çoğunlukla ”spekülasyonlar hakkında spekülasyon yapan insanlar ile dolu” olduğunu söyleyen Ver tek sürdürülebilir boğa koşusunun insanların kripto para birimlerini günlük ve normal işlemlerinde kullanmaya başlaması ile mümkün olacağını vurguladı.

Kripto kullanım alanı çok ve bende bu konuda insanlara bilgi vermek istiyorum. Örnek verecek olursam kullanıcıların Amazon üzerinden %30 civarında indirim alabileceği Purse.io uygulaması. Bitpay de Coins.ph ile birlikte şimdiden Bitcoin Cash’i popüler yapma konusunda birkaç aşama kaydetti. İnsanlar Coins.ph kullanarak Filipinlerden evrenin herhangi bir yerine çabuk ve kolay bir şekilde para yollayayabilirler.”

Kripto piyasasındaki düzenleyicilere de değinen Ver topluluğun iyi bir amaçla yürümesi durumunda regülatörlerin de buna istinaden davranışlarını yumuşatabileceklerini söyledi. 2019 yılında stabil koinlerin çıkışa geçeceğini söyleyen Ver kendi bakış açısına göre bunun kötü olduğunu dolara endeksli para kullanımını sevmediğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku