WEF in 2020 teknoloji öncüleri listesinde yeni isimler

0 0

Toplam altı Blockchain şirketi 2020 için Dünya Ekonomik Forumunun (WEF) teknoloji öncüleri listesine girdi.

Bu isimler merkezi olmayan organizasyon MakerDAO Bitcoin Lightning Networkün altyapı geliştiricisi Lightning Labs Blockchain Analitik Firmaları Eliptik merkezi olmayan oracle ağı Chainlink Blockchain Ödeme Firması Ripio ve Blockchain özellikli çevre teknolojisi başlatma Veridum Labs şeklinde sıralanıyor.

WEFin 2020 listesi yapay zeka ve makine öğreniminden nesnelerin interneti (IoT) ve robot teknolojisine kadar yeni teknolojilere ve yeniliklere öncülük eden dünyanın dört bir yanından toplam 100 firma içeriyor.

WEF 2000 yılından bu yana her yıl sınırlı sayıda teknoloji öncüsünü tanıyarak onları dünyaca eleştirel ve kritik olarak görünen tartışmalara yeni bir perspektiften yaklaşmaları amacıyla girişimlerine ve etkinliklerine dahil ediyor.

Teknoloji öncüleri endüstri liderlerine yeni bakış açılarıyla yardımcı olmak için WEFin küresel yenilikçiler topluluğunun ve stratejik istihbarat ekosisteminin bir parçası haline geliyor.

Geçen yıl Blockchain Çözümleri Firması Bitfury WEF listesindeki Blockchain girişimlerinden biri olarak yer aldı. Ripple 2015 yılında forum tarafından tanındı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku