WallStreetBets in Yan Topluluğu Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

0 0

Kendini “WallStreetBetsin kripto para versiyonu” olarak tanımlayan Reddit topluluğu SatoshiStreetBets üyelerine kendi kripto para birimini sunmaya hazırlanıyor. Topluluk için yardımcı yönetim tokenı görevi görecek olan SatoshiSwap (SAS) tokenları üyelere Reddit gönderileri için olumlu oylara göre verilecek. Redditteki paylaşıma göre merkeziyetsiz borsalar Sushiswap ve Uniswapın kullanıcılarına da AirDrop yapılacak ve likidite sağlayıcılarına token dağıtımı yapılacak.Token lansmanı için net bir tarih söz konusu değil fakat Şubat ayının ilerleyen günleri için bir planlama söz konusu.

SatoshiStreetBets topluluğunun yetkili isimlerinden Little Eagle kripto para çıkarma fikriyle ilgili olarak “Merkeziyetsiz borsa (Dex) piyasası gerçekten başarılı ve kazançlı olacak şekilde şekilleniyor. Yine de yüksek gas ücretleri ölçeklenebilirlik sorunları birlikte çalışabilirlik eksikliği marj ticareti eksikliği gibi göze batan ve ele alınması gereken sorunlar var. Bir fark yaratabilir ve kendi perspektiflerimizi sunabiliriz. Bir trader topluluğu olarak her zaman bizi birleştirecek hepimizin bir araya gelerek tüm desteğimizi sunabileceğimiz bir simge arıyoruz.” dedi.

Şubat 2020de ortaya çıkan SatoshiStreetBets GameStopun fiyatını geçen ay baş döndürücü seviyelere yükseltmeye yardımcı olan Reddit topluluğu WallStreetBetsin yan topluluğu olarak ortaya çıktı. Topluluk tıpkı selefi gibi nispeten GameStopun sert şekilde yükselmeye başlamasıyla ciddi ilgi gördü. Topluluk sadece birkaç hafta içinde 15.000 üyeden 300.000 üyeye ulaştı. Yazım sırasında ise topluluğun 313.000 üyesi ve lansmanı yaklaşan token için ilk kez tweet atılan Twitter hesabının ise 23.500den fazla takipçisi bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku