Wall Street emektarı yıl sonu için Bitcoin hedefini açıkladı

0 0

Bitcoin aylarca 10 bin doların altında hareket ettikten sonra nihayet yönün yukarı çevirdi ve 11 bi doların üzerin çıktı. Haber yayına hazırlandığı sırada gelen kripto para birimi 7 gün önce olduğundan yaklaşık yüzde 20 daha yüksek bir fiyattan işlem görüyordu.

Önde gelen bir kripto para yatırımcısı ve Wall Street emektarına göre lider kripto para birimi yılsonu 20 bin dolara ulaşacak.

Salı günü CNBC’ye konuşan Galaxy Digital CEO’suz Mike Novogratz Bitcoinin 2020nin sonuna kadar 20 bin dolara ulaşacağını iddia etti…

BİTCOİN’DE YÜKSELİŞ DEVAM EDECEK Mİ? TIKLAYIN

Novogratz ayrıca hükümetler ve merkez bankaları tarafından piyasaya sürülen “likidite pompası”na bakarak altının yükselmeye devam edeceğini düşündüğünü söyledi ve “Büyük baloncuklar genellikle politika hareketleriyle sona erer. Görünüşe göre Fed oranları artıracak … Likidite hikayesi ortadan kalkmayacak. Büyük bir teşvik alacağız” dedi…

Altın ve Bitcoin’e eğilim artıyor

Aslında bu yorum ABDli siyasetçilerin milyonlarca işsiz ve düşük performanslı Amerikalı için 1 trilyon dolarlık artı fatura üzerinde çalıştıklarında ortaya çıkıyor.

Eski bir Goldman Sachs ortağı Novogratz bu para baskısının Bitcoin ve altına eğilimi artırdığını düşündüğünü ekledi…

‘Opsiyon’lar aynı görüşte değil

Bütün bu olumlu söylemleri karşın opsiyon piyasaları Bitcoinin 2020de 20 bin doları geçmesine ikna olmuş gibi değil en azından geçen hafta sonu itibariyle.

Aşağıdaki veriler bir kripto türevleri takipçisi olan Skew.comdan alındı. Kripto pazarının Bitcoinin bu yıl sonuna kadar 20 bin dolara ulaşma şansının yüzde 4 olduğuna inandığını gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku