VİNNY LİNGHAM’DAN, YENİ BİTCOİN DİP SEVİYESİ TAHMİNİ

0 1

bir kimlik koruması ve yönetim başlangıcıCivicin CEOsu ve kurucusu olan Vinny Lingham kripto para piyasasının mevcut durumunu Düşünün olası nedenlerini  paylaştı.

Lingham çöküşün daha bitmediğini ve Bitcoin’in gerçekten dibi bulmadığını ifade etti. Lingham’a göre piyasa ”çaresiz bir durumda” ve bunun sebebi de Bitcoin’in 5.800 dolardaki destek hattının aşağısına inmiş olması. Bir çok insan 6.000 ve daha sonra 5.800 dolar altına inmenin Bitcoin’in çöküşünü daha da hızlandırdığını düşünmekte.

Benim en iyi tahminim bu 2.000 ile 3.000 dolar arasında ama bu daha da aşağı inebilir  tabii ki 500 dolara kadar değil bence mevcut 4.000 dolar seviyesi ama şimdiki 4.000 dolar seviyesinin yaklaştığını düşünüyorum. ”

Lingam bu tahminin piyasa temelleri ve temel ekonomiye dayandığını ekledi. Lingham daha sonra kripto para sektöründe bazı firmaların satıcıların alıcılara baskın çıkmasından ve düşüşün başlamasından sonra yeterince kazanç elde edemediğini ve bunun da bir tehlike oluşturduğunu vurguladı.Bu şirketlerin gelir elde etmeleri için piyasadaki alıcılardan gelen para gerekli.

Kriptoya uzun vadede inancım tam ve bence trilyonlarca dolarlık bir piyasa hacmine ulaşacağız  ama şu anda biraz acı çekmemiz gerekecek çünkü aşırı coşkuluyuz. ”

Piyasadaki ani ve acımasız çöküşün nedenini açıklamak için Lingam Bitcoin Cashin son zamanlardaki düşüşüne yöneldi. Bitcoin’in fiyatının düşmesiyle sonuçlanan ve “hash savaşlar” ın aralarında yer aldığı bir dizi özellik olduğunu söyledi.Bakkt ve Fidelity gibi kurumsal tesislerin çok fazla risk olduğu için. pazara girmeyeceğini de belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku