KRİPTO PİYASASININ EN ‘ETKİLEYİCİ’ İSMİ KİM?YENİ YAPILAN BİR ANKETTE BUNUN CEVABINI ÖĞRENMİŞ OLDUK

0 0

John McAfee belki de kripto para ve blockchain alanındaki bir çok kişi tarafından tanınan kendine has diyebileceğimiz bir isim. Genellikle eleştirilerin odağında olan ve ilgi çekici açıklamalarda bulunan McAfee yeni bir araştırmaya göre kripto para Twitter alanındaki en etkileyici isim olarak karşımıza çıkıyor.

Görünüşe göre herkes kripto parayla ilgili bir fikir geliştirdi.Bu Derin Dünyada kime güvenmeli kimin fikirlerine inanmalıyız. Clovr isimli araştırma firması kripto para traderlarının kime güvendiğini öğrenmek için 500 adet blockchain ve kripto para kullanıcısını ankete aldı ve onlara ön görü güncelleme ve tahminler konusunda en çok hangi ismi takip ettiklerini sordu. İnsanlardan  YouTube Instagram ve Twitter üzerinden hangilerini daha önde bulduklarını sıralamaları istendi.Ankete göre X kuşağının en çok John McAfee’yi daha sonra Vitalik Buterin‘i ve ondan sonra da Winklevoss ikizlerinden Cameron Winklevoss‘u önemseyip güvendiği ortaya çıktı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku