Veriler yayınlandı… En aktif ülke Türkiye

0 10

Kripto para piyasasının nispeten popüler kripto para projelerinden Pundi X (NPXS) 2020’nin ikinci çeyreğinin tamamlanmasının ardından XWallet kullanıcılarına ilişkin veriler yayınladı.

Pundi X Labs tarafından paylaşılan verilere göre Türkler 2020nin ikinci çeyreğinde XWalletin en aktif kullanıcıları oldular. Türkiyeyi Hindistan Endonezya ABD ve Rusya takip etti.

Xwallet en çok indirilen ülkeler sıralamasında Türkiye yedinci sırada yer alıyor. Bu sıralamada liderlik Hindistanda iken Pakistan Amerika Brezilya ve Bangladeş takip ediyor.

XWallet başta Bitcoin ve NPXS olmak üzere bir dizi kripto para birimini destekler ve mobil platformlarda 200 binden fazla indirmeye sahip.

Son olarak “Pundi X” terimi için Google arama sonuçlarına göz atıldığında da Türkiye’nin bu sorguyu en çok arayan sekizinci ülke olması dikkat çekiyor. Hırvatistan Belçika ve Hollanda burada başı çekiyor.

Son günlerde PayPalı POS cihazı XPosa entegre eden Pundi X bu gelişmenin ardından güçlü bir çift haneli artış sağladı. Kripto para birimi aksine zirve seviyelerinden çok uzak…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku