Veriler, OKEx balinalarının Bitcoin in 14 bin doları aşmasını beklediğini gösteriyor

0 2

 Analistler oluşmakta olan temel piyasa eğilimleri nedeniyle Bitcoinin yakın gelecekte hızlı yükselişine devam edeceği konusunda iyimser. Birincisi önde gelen bir kripto varlık analisti sipariş kitaplarının 14.000 doları aşan çok az limit emir direnci olduğunu gösterdiğini belirtti.

Sipariş verileri Bitcoinin yakında 14.000 doları aşabileceğini gösteriyor

14.000 $ uzun zamandır Bitcoin için çok önemli bir seviye. 2019da Bitcoin bu seviyeye neredeyse mükemmel bir şekilde ulaştı ve takip eden günlerde yüzde 20-25lik hızlı bir düzeltme ile sonuçlandı. Aralık 2017de Aralık grafik şamdan ve 2017 grafik şamdan 14.000 dolardan kapandı.

Bu emsalin bir sonucu olarak analistler Bitcoinin bu fiyat seviyesine ulaştığında 14.000 $ ı geçmekte zorlanmasını bekliyorlar.

 “Light” takme ismini kullanan yatırımcı: OKEx vadeli işlemler emir defteri BTC konsolide olurken son birkaç gün içinde piyasada çekilmeyi / icra edilmeyi istiyor. Yakın vadede 14.000 $ ın üzerinde bir hareket olasılığı artıyor. ” dedi.

OKExin sipariş defteri birçok tüccar tarafından Asyadaki birçok balinanın kendi yığınlarını alıp sattığı yer olduğu için önemli görülüyor. Bazı analistler OKExin Bitcoin pazarındaki en önemli sipariş defterine sahip olduğunu veya en azından Bitfinexten sonra ikinci sırada olduğunu söylüyor.

Borsanın para çekme işlemlerinin donmasının platformdaki tüccarların psikolojisini nasıl etkilediği belirsiz. Yine de OKEx tüm kullanıcı fonlarının güvende olduğunu ve uygun bir çözüm uygulandıktan sonra sonunda iade edileceğini iddia etti.

Kayda değer bir patlama

Analistler Bitcoinin 14.000 $ ın üzerine çıkmasının kripto piyasası yapısında güçlü bir değişime neden olacağına inanıyor.

Messarinin ürün başkanı ve tanınmış bir kripto analisti olan Qiao Wang Bitcoinin 14.000 doları kırmanın yeni bir fiyat eylemi “rejimi” getireceğini söyledi:

“BTC 14.000 doları kırdığında volatilite momentum perakende katılım vb. Açısından büyük olasılıkla farklı bir rejimde olacağız. Son birkaç ayda işe yarayan birçok şey artık çalışmayabilir ve bunun tersi de geçerlidir. 20 bin dolar bu rejimi tamamen yeni bir seviyeye taşıyacak. Sadece bir önsezi. Göreceğiz.”

Bunu daha da genişletmek için piyasa verileri 14.000 $ ın üzerinde işlem gören çok az Bitcoin vadeli işlem hacmi olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak bazıları BTCnin “fiyat keşfine” gireceğini ve piyasa Bitcoini takas edilecek çok az tarihsel verilerle doğru bir şekilde fiyatlandırmaya çalışırken muazzam bir dalgalanma olacağını öne sürdü.

Şu anda piyasa değerine göre 1 numara olan Bitcoin son 24 saatte % 532 arttı. BTCnin piyasa değeri 25294 milyar dolar ve 24 saatlik hacim 3183 milyar dolar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku