VeChain, Çin Hayvan Sağlığı ve Gıda Güvenliği Birliği ne katıldı

0 4

VeChain 130 Çinli şirketten oluşan Çin Hayvan Sağlığı ve Gıda Güvenliği Birliğine (CAFA) konsey üyesi olarak katılım sağladı. CAFAdaki tek kamu Blockchain teknolojisi sağlayıcısı olan VeChain konsey üyelerine teknik ve altyapı desteği sağlayacak.

Üyeler arasında süpermarketler yiyecek ve içecek üreticileri e-ticaret platformları CTI endüstrisindeki oyuncular araştırma laboratuvarları tarım ve hayvan malzemeleri de dahil olmak üzere gıda endüstrisine ait tüm sektörlerden büyük şirketler yer alıyor. Ayrıca Starbucks McDonalds ve Walmart gibi Çinli yan kuruluşlar da bulunuyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı tarafından başlatılan Çin Ulusal Tarım Bilimi Teknoloji İnovasyon Birliğine doğrudan rapor veren hükümet destekli bir kuruluş olan CAFA hükümeti gıda sektörünü sanayi derneklerini imalat şirketlerini ve araştırma enstitülerini birbirine bağlayan güvenilir bir platform oluşturmayı hedefliyor.

VeChain CAFAnın bir konsey üyesi olarak tüm ülke genelinde Adan Zye izlenebilirlik sistemi inşa etmeyi planlıyor. Bu amaçla VeChain VeChain ToolChain™i CAFA üyelerine sunacak:

VeChain ToolChain™ kullanarak birliğin tüm kurumsal üyeleri gıda ürünlerinin temel süreçlerini blok zincirine değişmez ve güvenli bir şekilde günlük olarak kaydedebilecek ve tüketiciler ile işletmeler arasındaki güveni sağlamlaştıracak. İzlenebilirlik yetiştirme işleme paketleme lojistikten perakende satışa kadar tüm süreç CAFAnın tüketicilere güvenli yüksek kaliteli ve sağlıklı hayvansal kökenli yiyecekler sunmasına yardımcı olacak.

VeChain CAFAnın kurulmasından bu yana VeChain ToolChain™ kullanıcısı olarak ilk birlik üyesini getirdi ve daha fazla katılım bekliyor. Cafaya konsey üyesi olarak katılan VeChain Vakfı başka şirketlere de ulaşmayı istiyor:

Reel ekonomiye katkıda bulunan VeChain Blockchain teknolojisinin üstel kitlesel benimsenmesini teşvik etmeye ve işletmeler için somut bir değer yaratmaya devam ediyor. Cafa ve diğer benzer ortaklar gibi ittifaklar için izlenebilirlik platformlarını güçlendirerek VeChainThor Blockchain Vechaine bireysel olarak yaklaşmak zorunda kalmadan yüzlerce ve binlerce işletme tarafından kullanılacak.

Entegrasyonu mümkün olduğunca kolay hale getirmek için VeChain ToolChain™ herhangi bir gıda şirketinin tüm yaşam döngüsü boyunca tedarik zincirlerinin tam izlenebilirliğini yönetilebilir bir maliyetle hızlı bir şekilde elde etmesini sağlayan yerleşik kullanıma hazır şablonlar ve özelleştirilebilir araçlar sunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku