Varlık yönetimi devi, Bitcoin ve kripto para birimi hizmetini genişletiyor

0 1

Fidelitynin yönetim altında 25 trilyon dolardan fazla varlığı olan kripto para birimi şirketi Fidelity Digital Assets (FDA) daki kurumsal yatırımcılar artık ABD merkezli kripto para borsası ErisXte işlem yapabilecekler.

İŞTE BİTCOİNDEKİ SON DÜŞÜŞÜN ARKASINDAKİ NEDEN… TIKLAYIN

Herkes için eşit koşullar yaratmayı hedeflediklerini söyleyen ErisX CEOsu Thomas Chippas “Kanıtlanmış merkezi limit sipariş kitabımız piyasadaki en iyi fiyatın herkese açık olmasını sağlıyor. Şeffaf pazar modelimiz için Fidelity Dijital Varlıkların desteğini almaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

FDAnın ürün başkanı Terrence “ErisXin merkezi limit emri temizleme modelinin kripto para piyasalarının olgunlaşması için kritik olduğuna inanıyoruz. Teknik özellikler erişilebilir sipariş boyutları ve sağlam bir düzenleme çerçevesi ile ErisX dijital varlıklara güvenli bir şekilde erişmek için cazip bir çözümdür” açıklamasını yaptı.

Bitcoin madenciliği ile de ilgileniyor

Fidelity ayrıca Bitcoin madenciliği ile ilgileniyor ve kriptoyla ilgili hizmetler sunmaya başladı. Şirket geçen yıl ABD ve Kanadada Blockchain teknolojileri şirketi Blockstream tarafından kurulan dev Bitcoin madencilik tesislerinin ilk müşterisi oldu. Buna ek olarak şirket geçen ocak ayında bir Bitcoin madencilik mühendisi aramaya başladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku