Validity (VAL) Nedir?
Validity (VAL) Nedir?

Validity (VAL) Nedir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Validity (VAL) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. VAL projesi Blockchain’in, güvenilir veri doğrulaması ve doğrulamalar için güçlü ve yeni protokol fırsatı sunmaktadır. Özellikle BTC, finansal işlemlerin geçmişini ve gerçekliğini doğrulamak için merkeziyetsiz bir sistem yaratır. Bununla birlikte teknolojiyi popüler duruma getirmektedir. Ayrıca Blockchain etrafındaki sonraki gelişmelerin çoğunluğu diğer veri doğrulama çeşitlerine az dikkat etmektedir. Proje finansal sistemlerin çeşitli uygulamalarına odaklanmaya da devam etmektedir.

Validity projesinin amacı nedir?

VAL platformu, finansal ve finansal olmayan veri doğrulama çeşitlerini geliştirmektir. Ayrıca bu işlevleri teknik olmayan tüketiciye sunmak amacıyla kurulmuştur. Projedeki asıl amaç kullanıcılara kimlik yönetimini, oylama ve bilgi doğrulama araçları dahil birçok farklı Blockchain tabanlı işlevlere erişim sağlayan ve güçlendiren sezgisel bir ara yüz projesidir.

Nasıl çalışır?

Proje güvenliği, üretkenliği ve kurumsal şeffaflığı artıran hizmetler sunmaktadır. Bunun için de değiştirilen bir Proof of stake yardımcı programı Token’ini kullanmaktadır. Ayrıca merkeziyetsiz bir Blockchain hizmet sağlayıcısı olmaktadır. Özellikle İnovasyonun günümüzün karmaşık ortamında gelişmesine izin vermek adına İnternet’in eksik olduğu güvenliğini destekleyen, merkeziyetsiz hizmetler yaratmaktadır.

Günümüzde sahte içerikler, spam ve botları gerçek insanlardan ayırt etmek zor olmaktadır. Ancak VAL Coin, kullanıcıların online etkileşimlerde bulunurken kendilerini olumlu tanımlaması için kriptografik kanıtları kullanabilecekleri bir platform sağlar. VAL kullanıcıları için artan Blockchain güvenli işlevleri arasında kriptografik olarak yönetilen; kimlikler, oylama, dosya imzaları ve sahiplik kanıtı, NFT’ler, sanallaştırılan dünyalar ve değişmez metin notları bulunmaktadır.

Validity (VAL) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda VAL ile işlem yapılabilen borsalar; Bittrex, AEX, Crex24, Upbit, Finexbox’dur. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

İlk adım olarak VAL listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonrasında borsanın hesap açma adımlarını izleyin. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayın. Bir diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını izleyin. Son adım olarak ise istenilen bakiye tutarınca VAL Coin’i seçerek alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Validity (VAL) Nedir?