Usta Trader Lark Davis Mart Ayında Radarınızda Olması Gereken 6 Altcoin’i Açıkladı

0 63

Kripto para piyasası boğa koşusu geçen hafta yavaşladı ve çoğu kripto para küçük düşüşler kaydetti. Ancak önde gelen bir tradera göre Mart fiyat artışını yeniden canlandırabilir. Lark Davis kısa süre önce Mart ayında parabolik yükseliş kaydetmesini beklediği altı altcoini açıkladı.

Lark 224 bin YouTube abonesine şunları söyledi: “Bunların hepsinin piyasayı harekete geçiren olaylar olduğunu kanıtlayabilecek yeni bir katalizör var ve bu nedenle dikkat etmeye değer. Yatırımcı olarak bu altcoinleri radarınızda bulundurmalısınız. ”

Radarındaki ilk para geçtiğimiz ay büyük bir büyüme kaydeden Cardano (ADA). ADA tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 148 dolara ulaşarak en büyük üçüncü kripto para birimi oldu.

Davis ana fiyat faktörü olarak yaklaşmakta olan hard forku işaret etti ve şunları ekledi:

” Mary hard forkunun 1 Martta ana ağa sunulacağı Caradano için büyük haber. Bu hard fork Cardanonun tamamen işlevsel bir ekosistem olma yolunda sonraki adımları atmasına yardımcı olacak. Tokenarın nihayet hayata geçtiğini göreceğiz ana zincirde akıllı sözleşmeler göreceğiz. ”

Parachain Müzayedeleri ve MimbleWimble

YouTuberın listesindeki ikinci coin Polkadot tabanlı bir proje olan Kusamadır (KSM). Davis “Kusamanın Mart ayında izlenmesinin nedeni Parachain müzayedelerinin yakında Polkadot ekosistemine gelmesi ve ilk durağın Kusama olması” dedi.

Bununla birlikte parachain müzayedelerinin piyasaya sürüleceği kesin tarihi hala bilinmiyor. Kusama geçtiğimiz ay fiyatını ikiye katlayarak 209 dolara yükseltti. Davis bu rallinin “ilk parachain müzayedeleri beklentisiyle” devam etmesini bekliyor.

Tüccar ayrıca fiyatı son zamanlarda medyanın gündeminde olmayan bir kripto para birimi olan Litecoini (LTC) izliyor. Tüm bunların değişmek üzere olduğuna inanıyor.

Yaklaşan Mimblewimble yükseltmesi Litecoinin yeni yükselişler yapacağını ve sonunda fiyat keşiflerine girdiğini görmek için yeterince heyecan yaratabilir. Akranlarının çoğunun gerisinde kalıyor. Aslında Litecoin önümüzdeki birkaç ay içinde Flare Network token da dahil olmak üzere birkaç makul fiyat katalizörüne sahip.

Davis daha önce Matic Network olarak bilinen Polygon (MATIC) projesini de izliyor. Katman 2 ölçeklendirme ağı Ethereumun geleceğinde çok önemli bir rol oynayabilir özellikle Ethereum 2.0ın piyasaya sürülmesi biraz zaman alabileceğinden. Polygonda şimdiden 100e yakın uygulama çalışıyor. Bunlar QuickSwap ve EasyFi gibi popüler DeFi ağlarını içerirler.

Ethereumun ücretleri son aylarda hızla artmaya devam etti. YCharts verilerine göre bir hafta önce 39.49 dolar ile yıllık yüksek bir seviyeye ulaştılar ve şu anda 11.48 dolar civarında. Bu daha fazla kullanıcıyı alternatifleri keşfetmeye itti ve Polygon bundan faydalananlardan biri oldu.

İzlenecek DeFi platformları

Yatırımcılar ayrıca tamamen merkeziyetsiz bir proje olan Injective (INJ) e de dikkat etmelidir. Bu proje Avalanche Marlin Ocean Protocol ve UniLend gibi önemli oyuncularla ortaklık yapmaktadır. Proje Aralık ayında bu özelliği sunan ilk DeFi platformu olan ana akım hisse senedi alım satımını destekleyeceğini duyurdu.

Injective şu anda test ağının sonunda. Çok yakında ana ağ lansmanında resmi bir açıklama duyacağız. Bu muazzam miktarda hype getirecek.

Traderın listesindeki son altcoin Uniswap (UNI). DeFi bir süredir v3 yükseltmesi üzerinde çalışıyor. Davis lansmana yaklaştığımıza inanıyor.

Uniswap v3ün çıkmasıyla ilgili bir duyuru alma olasılığımız gittikçe artıyor. Bu Uni token için çok önemli iki şey anlamına gelecektir. Birincisi ücretlerin token sahipleriyle paylaşılacak olmasıdır. İkinci anlamı Katman 2 ölçeklendirmesini içerecek olmasıdır. […] Bu Uniswapi kullanmak için mevcut 50-60 dolardan işlem ücretlerinde işlem başına bir sent gibi ücretlere düşecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku