Usta Analistten Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: Güven Sarsabilir!

0 105

 

Önde gelen kripto para analiz platformlarından biri olan FXLeaders’ta, kripto para analisti olan  Aiswarya Gopan, bugün Polkadot (ADA) yatırımcıları için önemli bir makale kaleme aldı. Gopan, altcoin için önemli seviyelere değinirken, olası düşüş senaryolarını da ortaya koydu.

Polkadot (DOT) fiyatları, geçen ay 26 dolar’a düşmesinin ardından yükselişte. Bir önceki seansta, DOT / USD yaklaşıkyüzde 1,39 oranında güçlendi ve an itibariyle, 37.58 $ civarında işlem görüyor ve Pazartesi günü de yükseliş ivmesini sürdürüyor.

Gopan şunları söyledi,

”Bununla birlikte, bir toparlanma aşamasındayken bile, yükseliş trendi, güçlü direnç seviyelerinde önemli bir baskı ile karşılaşabilir. Polkadot trader’larının aşması gereken acil engel 39.42 dolar seviyesidir. Bu seviyeyi geçememek, piyasanın bu dijital para birimine olan güvenini sarsabilir ve kısa vadede fiyatı düşürür.”

Öte yandan, eğer satın alma baskısı bu direnç seviyesini kırmak için yeterli ivme oluşturursa, bir sonraki kilit seviyeler 42 dolar ve ardından 49 dolar civarında. Bu fiyat noktalarının altında, DOT’un daha fazla alıcı piyasaya girene kadar önceki direnci temizledikten sonra yatay ticarete girdiğini kolayca görebiliriz.

Fiyat Yatay Yönde Hareket Edebilir

42 dolar seviyesinin direnç olarak başarılı olması durumunda, satıcıların Polkadot’ta kısa süre içinde hakimiyet kurduğunu ve düşüş hareketlerini sürdürdüğünü, fiyatını 37 dolara ve hatta muhtemelen 32 dolara düşürdüğünü görebiliriz. İvme baskı oluşturana ve alıcılar kontrolü ele alıp DOT / USD’nin başka bir girişimde bulunmasına yardımcı olana kadar fiyat bir süre 37 doların altındaki bir aralıkta kalabilir.

Teknik göstergeler de şimdilik yardımcı olmuyor ve Polkadot’tan kısa vadede neler bekleyeceği konusunda karışık sinyaller gönderiyor. Herhangi bir ivmeyi güçlendiren temel gelişmelerin yokluğunda, RSI ve MACD göstergelerine bağlı olarak şimdilik yükselişten söz etmek mümkün değil

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku