Usta Analist Düzeltme Sonrası Yeni ATH’lere Ulaşacak Altcoin’i Açıkladı

128

Popüler bir kripto para stratejisti olan Koleo, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22 dolardan yüzde 82’lik bir çöküş sonrası 4,00 dolara düşen küçük bir altcoin’in tekrar fırlayacağına inanıyor. Analist, kripto para birimine dair görüşünü paylaştı.

LUNA en az 2.5 kat artış kaydedecek

Analist Kaoeo, Twitter’daki 313.800 takipçisi ile yaptığı podcat’te, son zamanalrda kripto para piyasasındaki keskin bir düzeltme sonucu çakılan Terra’nın (LUNA) toparlanacağını iddia etti. Analist, çift haneli rakama kadar bir yükseliş hareketi bekliyor, düşük seviyesinden en az 2.5 kat sıçrama. Koleo şunları söyledi:

LUNA BTC grafiği biraz karışık görünüyor, ancak USD olan çok daha iyi görünüyor. Uzun vadede, güçlü bir ivme desteğiyle fiyat yüksek seviyelere ulaşacak.

Analist şunları ekledi:

Teknik olarak baktığımda, bu coin’in en azından çift haneli rakamlarla parabolik bir sıçrama yapacağından şüphem yoktur.

Analist altcoin’in performanına güveniyor

Piyasa toparlanmaya başladığından beri Kaleo, Terra’nın diğer altcoinler arasında en iyi performans gösterenlerden biri olduğunu ve en düşük seviyesinden  yüzde 50’den fazla artış kaydettiğini belirtiyor. Analist son olarak şunları ekledi:

LUNA, uzun vadede desteğinden hemen çıktıktan sonra düşük seviyelerden yüzde 50’nin üzerinde artışla günün en iyi performans gösteren coin’i. LUNA / BTC paritesinde büyük bir potansiyel görüyorum. LUNA / BTC daha yüksek devam etmeye hazır görünüyor.

Terra, Koreli blockchain şirketi Terraform Labs tarafından oluşturuldu. Küresel ödemeleri halletmek için fiat paraya sabitlenmiş stablecoin kullanan merkeziyetsiz bir finansal ödeme ağıdır. Ağa güvenlik ve doğrulama sağlamak için rezerv para birimi Luna’yı kullanan bir proof-of-stake Block Chain’i üzerinde çalışır. Analist, sistemin iyi işlediğine inanıyor.

LUNA kripto para birimi, Terra isimli DPoS Blockchain’i temelli bir platformu destekleyen varlık olarak karşımıza çıkıyor. LUNA madencileri Terra platformunda istikrarı ve güvenliği sağlıyorlar. Terra platformu da tüm ekonomik koşullarda işlem ücretlerinden madencilere ödüller sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku