Usta Analist: Ripple (XRP) ve 5 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayacak!

0 317

Altcoin’ler konusunda yaptığı doğru tahminler ile büyük bir takipçi toplamaya devam eden tanınmış bir kripto para stratejisti, XRP ve fazla bilinmeyen beş altcoin’in patlamaya hazır olduğunu söyledi.

Attığı yeni bir tweet’te, Kaleo olarak bilinen analist, 235.800 takipçisine, dördüncü en büyük kripto varlığının düşüş trendinden çıktıktan sonra, XRP satın aldığını söyledi.

“XRP artık durdurulamaz ve artış sırasında XRP aldım. XRP bu tür bir hareket yaptığında, daha yüksek bir seviyeye ulaşana kadar tipik olarak yavaşlamaz. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. ”

XRP için yeni bir yükseliş, bir yılın en yüksek seviyesi olan 1,96’nın üzerinde bir hareket olduğunu gösteriyor ve şu anki 1,40 dolarlık değerinden en az yüzde 40 potansiyel kazançları temsil ediyor.

Kaleo’nun listesindeki bir başka coin de blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ). Trader’a göre ENJ, tokenı 2,60 dolar fiyatından en az yüzde 15’lik bir artış yapan çapraz direncini kırdı.

“ENJ USD grafiğinde benzer görünüm. 3 dolar’a geri dönme arayışındayız. ”

Üçüncü sırada, analistin birkaç haftalık bir düzeltmeden sonra yükseliş trendini sürdürmek istediğini söylediği merkeziyetsiz barındırma platformu Holo (HOT) var.

“Holo’nun (HOT) önümüzdeki hafta fırlayacağı seviyeler heyecanlı olabilir. O yüzden ben de satın aldım. ”

Trader ayrıca, Solana merkezli protokol Oxygen’in tokenı olan OXY’ı de yakından takip ediyor. Kaleo’ya göre OXY, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,16 dolar’ı geçmeye hazırlanıyor.

“Hala OXY’nin büyük bir hayranıyım. Yüksek aralıkları test edin. Yeşil dikdörtgenin üzerine çıkarsanız, gökyüzü 4,50 doların üzerine tırmanacak. ”

MAPS ayrıca Kaleo’nun listesinde. Kripto para analistine göre, Solana taban platform şu anki 1.83 dolarlık fiyatından çok fazla artı potansiyel sunuyor.

“MAPS, Solana ekosisteminin sağlam olan ancak yine de gerçekten çok fazla dikkat çekmeyen başka bir token. Son zamanlarda uzun vadeli bir aralıktan yeni zirvelere çıktı, kırılmayı yeniden test etti ve daha yüksek devam etmeye hazır görünüyor. Ben uzun pozisyon aldım. ”

Kaleo’nun radarındaki son altcoin, trader’ın 13.00 dolarlık direncini kırdığı için patlamayı beklediği Solana merkezli otomatik piyasa yapıcı Raydium’dur (RAY). Trader’a göre, RAY yüzde 100’ün üzerinde kazanç elde edebilir.

“Solana ekosisteminin en iyilerinden RAY’in bu birikim aralığından patlayarak çıkması an meselesi … Önce 15, sonra 30 dolar.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku