Usta Analist: Mayıs Ayında Bu 11 Altcoin’e Yatırım Yapacağım!

0 204

Popüler bir kripto stratejisti ve trader’ı, altcoinlerin büyük bir patlamaya hazır olduğuna inandığı için bu ay tutmayı planladığı 11 kripto para varlığını açıkladı

Attığı yeni bir tweet’te, Capo isimli trader, kullanıcılarına, ilk olarak halka açık interneti optimize eden ve şifreleyen bir protokol olan Syntropy (NOIA), Rezerve Rights yönetişim tokenı  Rezerve Rights (RSR) ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’u tutmayı planladığını söyledi.

Buna ek olarak Capo şu altcoinlere de yatırım yapacağını bildirdi: Siber güvenlik projesi Constellation (DAG), merkeziyetsiz borsa Balancer (BAL), gizliliği koruyan merkeziyetsiz veritabanı Phala Network (PHA), oracle projesi Tellor (TRB), otonom ekonomi platformu Sora (XOR), otomatik piyasa yapıcı PorkSwap (PSWAP), video ve oyun protokolü Verasity (VRA) ve blockchain tabanlı ekosistem SandBox (Sand).

Altcoin Sezonu Yaklaşıyor

Capo, Bitcoin ve diğer büyük altcoinler hariç kripto piyasalarının performansını izleyen bir grafik olan Others Dominance endeksinin, beş yıllık muazzam bir konsolidasyondan çıktığına inandığı için, altcoinlerin, özellikle de düşük hacimli coin’lerin yükselmesini beklediğini söylüyor.

“Şimdi, insanlar altcoin’lerden BTC’ye geçerken, birkaç gün sonra altcoinler fırlıyor. Dürüst olmak gerekirse çoğunlukla altcoin’lerde  olmak çok rahat. ”

NOIA’ya bakan Capo, altcoin’in şu anki 0.00001229 fiyatından Bitcoin’e (NOIA / BTC) karşı yüzde 160’ın üzerinde kazanç elde etmesine izin verecek büyük bir parabolik hareketin erken aşamalarında olduğuna inanıyor.

Reserve Rights Token’e gelince, Capo şu anki 0.00000155 değerinden Bitcoin’e (RSR / BTC) karşı yüzde 220’nin üzerinde bir yukarı yan potansiyele sahip olduğunu tahmin ediyor.

“RSR / BTC. Bu daha çok ivme kazanacak. ”

Trader ayrıca Ethereum’un hareketini de izliyor. En büyük ikinci kripto para biriminin yükselişinin 10 bin dolar ile bitmeyeceğini söylüyor.

“Her zaman adım adım, ancak bu döngü için ETH’nin en yüksek değerinin 10 bin dolar olacağını düşünmüyorum. Daha da yüksek olacak. ”

CoinMarketCap’e göre Ethereum, an itibariyle  3 bin dolar’ın üzerine çıkarak bir rekora imza attı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku