Usta Analist: Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa (ZIL) Bu Seviyelere Fırlayacak!

0 224

Popüler kripto para stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki aşamasını ateşlemeye hazır olduğunu tahmin etti.

Yayınladığı yeni bir videoda, kripto para analisti 76.700 YouTube takipçisine,  Cardano’nun Bitcoin’e (ADA / BTC) karşı birlaç ay süren konsolidasyonunu sona erdirmeye hazır olduğunu söylüyor. Analist şunları söyledi:

 “Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgası yaşayacağımızı ve yükselişe devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu seviyede bir desteğe karşı direnç dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, genel olarak yükselişin devamının geleceğini görebiliriz. “

Cardano 2.40 Dolar’a Yükselecek

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, trader, ADA / BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda olduğunu, çünkü paritenin çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inandığını ekledi.

ADA / USD çiftine gelince, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor.

“Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, sadece bir önceki yüksek seviyeyi aşarız, konsolide etmeye başlarız ve daha sonra önceki kırıcı bir destek bölgesi olarak önceki zirve haline gelirken devam etmeye başlarız. Bu ters döndüğü sürece, hareket etmeye devam edeceğiz. ”

Litecoin Yükselişe Hazır

Kripto stratejisti, Bitcoin’e (LTC / BTC) karşı yüzde 65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor.

“Litecoin, yükseliş dürtüsü dalgası için harika görünüyor.”

Van de Poppe’nin radarındaki bir başka para, kurumsal çözümler için blockchain olan Zilliqa’dır. Trader’a göre, ZIL / BTC güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından yüzde 120’nin üzerinde kazanç elde etmeye hazır.

“Bir önceki düşük seviyeyi, önemli destek seviyesini koruduğumuz ve yeni zirveyi kırmak üzereyken yeni bir ralli yapmaya hazırız. Sanırım 500 satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 satoshi’ye (0.00000800) doğru bir ralli yapacağız. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku