Ürününe o kadar güveniyor ki hackleyene 250 bin dolar ödül veriyor

0 0

Kripto para cüzdanı servis sağlayıcısı GK8 ürününü hackleyebilen ilk kişiye 250 bin dolara kadar bir ödül vadediyor.

Çözümünü internete doğrudan veya dolaylı bağlantı gerektirmeyen “saldırıya dayanıklı dijital kasa” olarak sunan GK8 cüzdanına 14 Bitcoin (BTC) yerleştirecek. Cüzdana girmeyi başaran herkes gelirlerini ve ayrıca 125 bin dolarlık bir ödülü de cebine koyacak.

İsrail merkezli GK8 dijital varlık depolama için yüksek güvenlikli saklama çözümünün bankaların ve diğer kurumların kripto varlıklarına ve ilgili bilgilere internete bağlanmaya gerek kalmadan tam olarak erişmelerine ve yönetmelerine izin vereceğini iddia ediyor.

Firmanın sitesi ürünün “cüzdanın saldırı yüzeyini en aza indirgemek ve saldırganların güvenlik açısından kritik bileşenler üzerindeki etkisini engellemek için” tasarlandığını iddia ediyor.

Azaltmayı amaçladığı riskler listesi arasında GK8 devlet destekli saldırılara ve gizli APT (gelişmiş kalıcı tehdit) siber tehditlere dikkat çekiyor
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku